Öneri Monster Abra V7 Alınır Mı

xoey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
farketmez
Ekran Kartı
farketmez

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Onun yerine bunu tercih edebilirsin hemi dd5 rtx4000 serisi sadece tek eklemen gereken 8 gb ram ve altına güzel bir soğutucu aldıktan sonra uzun yıllar seni üzmez

selam dostlar

alınır mı yoksa bu fiyata başka önerileriniz var mıdır
Bu bilgisiyarı neden tercih etmemelisin o kısıma gelirsek
1.si rtx4000 serisi varken neden bunu alasın
2.si ddr4 ram kullanıyor
3.sü ise ektan kartının watt değeri düşük yani ekran kartın 3050 olmasına rağmen sana bu ekran kartının tam performansını veremiyecek bile
Kısacası kesinlikle o fiyata o laptop tercih edilmez benim önerdiğim laptopa ve arkadaşlar önerirse onlarınkini inclemeni tavsiye ederim ve ayrıca laptop alman şart değilse bu fiyata daha iyi performansa sahip masa üstü bilgisiyar alabilirsin

Son düzenleme:

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
selam dostlar

alınır mı yoksa bu fiyata başka önerileriniz var mıdır
Monsterdan uzak durmani oneririm. Arkadasin onerdigini alabilirsin ama 8gb ram yetersiz kalacaktir. Onuda dedigi gibi sonradan ekleyebilirsin.

osmantrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Monster alma dostum. Başına boş yere çile dert alırsın. Yılda 4 5 kere gidersin bakıma. daha 6 ay önce gittim simdi bidaha gidiyorum. Bakım değil ha! arıza. Zamanında bende diğer markalarla kıyas yapıp daha uygun oldugu için monster tercih etmiştim az daha koy msı al dell al ne biliyim thinkpad al ama monster alma asla ama asla

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Monster alma dostum. Başına boş yere çile dert alırsın. Yılda 4 5 kere gidersin bakıma. daha 6 ay önce gittim simdi bidaha gidiyorum. Bakım değil ha! arıza. Zamanında bende diğer markalarla kıyas yapıp daha uygun oldugu için monster tercih etmiştim az daha koy msı al dell al ne biliyim thinkpad al ama monster alma asla ama asla
Katiliyorum yapilacak en kotu tercih olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri