Monster Çevre Birimleri HK

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Merhabalar,

Diğer ay yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bunun yanında çevre birimlerini de güncelleyeceğim. Monster klavye, mouse, kulaklık vs. tamamını son seviye Monster olarak toplamak istesem beni pişman eder mi?

Karma markalar (Corsair, MSI vs) veya tek bir yabancı markada (Sadece Steelseries gibi) alabilirim fakat yabancı yerine yerli kullanmak istiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Monster kötü bir marka değil ama fiyata göre yorum yapmak gerekiyor. Aynı fiyatlara veya benzer fiyatlara diğer markalardan set kurulabiliyorsa bence yerli olsun diye diretmenin bir anlamı yok. Tabi bu bence böyle.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Pişman eder mi, etmez mi hiçbir fikrim yok. Ancak online rekabetçi oyunlar oynuyorsanız, en azından mouse ve kulaklığa ayırdığınız bütçeyle Monster yerine piyasadaki iyi olan bir ürünü tercih etmenizi öneririm. (Mouse olmasa da kulaklık tercihiniz piyasadaki iyi olan bir ürün olursa iyi olur)

Böyle bir durumunuz yok ise sadece ürün yorumlarına göre bakıp karar vermeniz iyi olur.

Bende Monster' a ait sadece Pusat Pro Gamepad var. Gayet memnunum, PC tarafında henüz bir sorun yaşamadım ama Android tarafında resmi olarak çalıştığı oyun sayısı çok az. Beğenmediğim kısmı ise üstteki tuşlar, sanırım tetik tuşu deniyor (RT , LT) onların hissiyatını pek beğenmedim.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam yerli dediğiniz firmalarda dışarıya yaptırıp üzerine logolarını bastırıyor. Ülkemizde herşeye erişmek herkese kolay bir şekilde nasip olmuyor. Bu imkanın varsa paranın yettiği en kalitelisini alıp geçiceksin diye düşünüyorum. Steelseries çok hoşuma gidiyor. Kulaklığı olsun , faresi olsun kullanıyorum. Yarın durum olursa klavyesinide alırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri