Soru Monster Pusat Clutch İyi Midir?

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Telefon tutma aparatı, analog hassasiyeti ve kablosuz olduğundan bunu almayı düşünüyorum fakat LT ve RT tuşlarında çok fazla ölü bölge olduğu söyleniyor. Şu anda bende bulunan Snopy Rampage sg-r218'e kıyasla ölü bölge oranı nasıldır?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Kesinlikle elinizde ki modele göre daha azdir. Monster fiyatina göre iyi is cikariyor ama denemek lazim. Rampage sg-r218 ile arasinda ki fiyat farki 2 katindan biraz fazla iyi olmak zorunda zaten

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Kesinlikle elinizde ki modele göre daha azdir. Monster fiyatina göre iyi is cikariyor ama denemek lazim. Rampage sg-r218 ile arasinda ki fiyat farki 2 katindan biraz fazla iyi olmak zorunda zaten
Şu anki modelde bile ölü bölge çok var. Zaten alacağım gamepad davet et kazandan bedava aldığım mouse'u satıp almayı düşünüyorum.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Telefon tutma aparatı, analog hassasiyeti ve kablosuz olduğundan bunu almayı düşünüyorum fakat LT ve RT tuşlarında çok fazla ölü bölge olduğu söyleniyor. Şu anda bende bulunan Snopy Rampage sg-r218'e kıyasla ölü bölge oranı nasıldır?
Açıkçası xbox gamepad almanızı öneririm.

Ama monster nasıl bilmiyorum.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Xbox pahali en guzeli de o zaten. Logitech MSI in var hocam onlara bakanilirsiniz. Arkadasim Logitechinkini almisti forza da falan kullanmak icin direksiyona butce yetmeyincen bi sorun yasamadi. YouTube da detayli inceleme videolari vardir.

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Xbox pahali en guzeli de o zaten. Logitech MSI in var hocam onlara bakanilirsiniz. Arkadasim Logitechinkini almisti forza da falan kullanmak icin direksiyona butce yetmeyincen bi sorun yasamadi. YouTube da detayli inceleme videolari vardir.
F710 bağlantı sorunları var. Ergonomi olarak da bana göre iyi değil. Sanırım telefonda da çalışmıyor. Msi Gc20 v2 var ancak kablolu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri