Montaj

acarserkan_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yazmayı unutmuşum kasanın üst tarafını. Uzunluğu 30 cm bu soğutucuyu alsam montaj edebilirmiyim

Ekli dosyalar

• 7fd09adb-c165-49a6-8cf3-78bea4376258.__CR0,0,970,600_PT0_SX970_V1___.jpg
    7fd09adb-c165-49a6-8cf3-78bea4376258.__CR0,0,970,600_PT0_SX970_V1___.jpg
    170.5 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20240514_192656.jpg
    IMG_20240514_192656.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 32

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Üst olmaz,sığmaz. Öne de fanalrı sökersen takılabilir,sanırım.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Sitesinde sıvı soğutma için bilgilere yer verilmemiş olabilir mi net bişey söyleyemeyiz onun dışında o sıvı soğutma başlı başına gereksiz pahalı hiç tercih etmezdim ben olsam

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Gaming Gen de bu kasa ile yapılan sistemlerde sıvı soğutma tercihi konmuş muhtemelen sigadabilir sığmazsa öne takarsınız onu ayarlarız bır şekilde

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Gaming Gen de bu kasa ile yapılan sistemlerde sıvı soğutma tercihi konmuş muhtemelen sigadabilir sığmazsa öne takarsınız onu ayarlarız bır şekilde
Hocam bwndede aynı sorun var benimde üst tarafa sığmıycak yarın geliyor sıvı soğutmamda ön tarafa montaj yapmak istiyorum önde 3 adet fanım var ortadaki ve alttakini söküp oraya taksam ondan sonra o söktüğüm iki fanı tavan kısmına taksam nasıl olur birde bunların yönünü nasıl takacağız aldığım sıvı soğutma msı mag coreliquid 240r v2 240mm sıvı soğutucu

IMG_6562.jpeg

Radyatöre giren boru kısmı yukarı bakacak şekilde taksam olur mu ve tavan kısmına takacağım fanlar içeriye soğuk havamı üflemeli dışarıya sıcak havayımı atmalı yardımcı olurmusunuz hocam

Son düzenleme:

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Hocam bwndede aynı sorun var benimde üst tarafa sığmıycak yarın geliyor sıvı soğutmamda ön tarafa montaj yapmak istiyorum önde 3 adet fanım var ortadaki ve alttakini söküp oraya taksam ondan sonra o söktüğüm iki fanı tavan kısmına taksam nasıl olur birde bunların yönünü nasıl takacağız aldığım sıvı soğutma msı mag coreliquid 240r v2 240mm sıvı soğutucu

Ekli dosyayı görüntüle 34500

Radyatöre giren boru kısmı yukarı bakacak şekilde taksam olur mu ve tavan kısmına takacağım fanlar içeriye soğuk havamı üflemeli dışarıya sıcak havayımı atmalı yardımcı olurmusunuz hocam
Büyük ihtimalle de sığmayacak gibi öndeki fanları çıkarıyorsun radyatörü öne takıyorsun en üst kısıma kadar ondan sonra altta bir fan boşluk olması gerekiyor radyatör blogu engellemezse onu da en alt tarafa takıyorsun geriye 2 fan kalıyor onları da üste dışarı üfleyecek şekilde takıyorsun normalde olması gereken bu şekil senin kasa radyatör durumunda

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Büyük ihtimalle de sığmayacak gibi öndeki fanları çıkarıyorsun radyatörü öne takıyorsun en üst kısıma kadar ondan sonra altta bir fan boşluk olması gerekiyor radyatör blogu engellemezse onu da en alt tarafa takıyorsun geriye 2 fan kalıyor onları da üste dışarı üfleyecek şekilde takıyorsun normalde olması gereken bu şekil senin kasa radyatör durumunda
Tamam hocam
hocam sistemi dediğiniz gibi kurdum herşeyi eksiksiz yaptım fakat görüntü gelmiyor herşey çalışıyor fakat görüntü gelmiyor r 3 3100 vardı onunla biosu güncelledim sonra çıkardım hiçbi hata falan vermedi kurulurken ardından sistemi kurdum r5 5600 ü taktım görüntü yok hocam napıcam

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Tamam hocam

hocam sistemi dediğiniz gibi kurdum herşeyi eksiksiz yaptım fakat görüntü gelmiyor herşey çalışıyor fakat görüntü gelmiyor r 3 3100 vardı onunla biosu güncelledim sonra çıkardım hiçbi hata falan vermedi kurulurken ardından sistemi kurdum r5 5600 ü taktım görüntü yok hocam napıcam
Anakart 4 ram slotlu ise ramlari 2/4 e takım bios pilini çıkarın 5dk bekleyin geri takın ekran kartının slota tam oturduğundan emin olun

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Anakart 4 ram slotlu ise ramlari 2/4 e takım bios pilini çıkarın 5dk bekleyin geri takın ekran kartının slota tam oturduğundan emin olun
Hocam 2 slot msı a 320m a pro anakartım var pil göremedim şuan işteyim

A594EAB9-E575-4C57-8C7D-4EF01B4FA0AD.jpeg

Görseli attım hocam bi yanlışlık varmı

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri