Öneri Mouse-Kulaklık-Klavye Önerisi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,287

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974

KrptnAli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
merhaba arkadaşlar araştırmalarım neticesinde kablosuz mause klavye ve kulaklık lamaya karar verdim pc yeni topladığım için bu donanımlarım eski leptopta kullandığım malzemeler yenilerini almak istiyorum

oyun türleri apex legend- warzon2- csgo- gibi oyun türler

dolayısıyla

mause =2000-3000 tl
klavye=1500 tl max
kulaklık = 3000 tl max

düşünüyorum

bu konuda hiç bir fikrim olmadığı için donanımlı ve tecrübeli arkadaşlar yardımı olursa sevinirim
kanka bende steelseries apex 3 var. öneririm fp klavye
rog gladius II core mouse var onuda öneririm

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,287
KS

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Razer Blackshark v2 pro​

kulaklık geldi sabahtan beri uğraşıyorum araştırıyorum :)

dip not olarak: öncelikle kulaklık mic çalışmıyordu dongle anakart üzerinde normal mause ve klavye USB lerine takmıştım onlar kaldırmadığı için mic çalışmadı daha yüksek verimli USB portlarına takınca calıştı bilginize...

evet mic. cızıltı ayarları için araştırma yapıyorum forumda bir kaç EQ ayarları felan buldum ama sizlerin yönlendirmek istediğin yada dip not olarak verebileceğiniz bilgiler varmı

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974

Razer Blackshark v2 pro​

kulaklık geldi sabahtan beri uğraşıyorum araştırıyorum :)

dip not olarak: öncelikle kulaklık mic çalışmıyordu dongle anakart üzerinde normal mause ve klavye USB lerine takmıştım onlar kaldırmadığı için mic çalışmadı daha yüksek verimli USB portlarına takınca calıştı bilginize...

evet mic. cızıltı ayarları için araştırma yapıyorum forumda bir kaç EQ ayarları felan buldum ama sizlerin yönlendirmek istediğin yada dip not olarak verebileceğiniz bilgiler varmı
Ses çubuğunu sonda kullanma, dipses yapar.

KS

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
klavyede bunu spariş geçtim sizin dediğiniz dışına bir mausede çıktım onuad vatandan kulaklık almaya gittiğimde alayım dedim razer deathardd v2 wrilles aldım kulaklıkta sizin tavsiyeniz deathardd v2 de güzel mausemidir sizin nezdinizde

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
klavyede bunu spariş geçtim sizin dediğiniz dışına bir mausede çıktım onuad vatandan kulaklık almaya gittiğimde alayım dedim razer deathardd v2 wrilles aldım kulaklıkta sizin tavsiyeniz deathardd v2 de güzel mausemidir sizin nezdinizde

Fena değil ama ağır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri