Mouse listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasan Caner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Piyasada ki yüksek g ivmesi ve ips değeri olan mouseları bilen varsa listeleyebilir mi ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bütçe nedir? Ucu açık bir soru sormuşsunuz 200 TL fiyata da ürün var 1000 TL üzerine de yani öneri yapmak için bütçe gerekli. Ben 500 TL sınırını geçmeyen ürünler önereceğim gerisi bütçenizi söylediğinizde şekillenir.

Doğal olarak Razer ürünü favorim en iyisi o zaten. Sıralamak gerekirse en iyiden en zayıfa doğru Razer Basilisk V2 , Rival 600 , Rival 3 ve ROG Gladius II Core diye sıralarız.

KS

Hasan Caner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
200 300 civarı

Bunlar ilgimi çeken ürünler giga fiyat olarak cazip, Logitech kaliteli ama biraz pahalı, steel series marka olarak en kaliteli geliyor, razer da özelikleri iyi kullananlar memnun sensör teknolojileri hangisi daha yeni nesil bilmiyorum değerlendrirseniz sevinirim. Rival 310 ile razerlar daha mantıklı gibi geliyor fp olarak.
Razer Basilisk Ergonomic 300 TL
Gigabyte Aorus M4 260 TL
Gigabyte Aorus M2 110 TL
Razer DeathAdder Elite 310 TL
SteelSeries Rival 3 270 TL
SteelSeries Sensei 310 320 TL
SteelSeries Rival 310 RGB 289 TL
Logitech G403 Hero 390 TL

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hasan Caner' Alıntı:
Bunlar ilgimi çeken ürünler giga  fiyat olarak cazip, Logitech kaliteli ama biraz pahalı, steel series marka olarak en kaliteli geliyor, razer da özelikleri iyi kullananlar memnun sensör teknolojileri hangisi daha yeni nesil bilmiyorum değerlendrirseniz sevinirim. Rival 310 ile razerlar daha mantıklı gibi geliyor fp olarak.
Razer Basilisk Ergonomic 300 TL
Gigabyte Aorus M4 260 TL
Gigabyte Aorus M2 110 TL
Razer DeathAdder Elite 310 TL
SteelSeries Rival 3 270 TL
SteelSeries Sensei 310 320 TL
SteelSeries Rival 310 RGB 289 TL
Logitech G403 Hero 390 TL

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SteelSeries Sensei 310 ve Rival 310 eski ürünler onu bence geçin.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Razer [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]DeathAdder[/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] Elite ve Logitech G403 Hero ürünlerini benim önerdiğim listeye ekleyebilirsiniz. Razer 450 IPS ve 50G / Logitech G403 Hero ise 400 IPS 40G benim önerdiğim listeye ve bu 2 ürüne bakabilirsiniz. Aorus modeller biraz zayıflar M4 ürünü 200 IPS ve 50G pwk F/P sayılmaz ve M2 ürünü 220 IPS ve 30G ile F/P ama oda malzeme ve genel birkaç önemli eksiği var.[/font][/font][/size]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Razer Basilisk Ergonomic ise 450 IPS ve 50G ama o mouse biraz fazla büyük daha çok iş için oyunda o mouse pek seri kullanılmaz şahsi fikrim tabi gerçekte durum nedir bilemem.[/font][/font][/size]

KS

Hasan Caner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Razer DeathAdder Elite ve rival 3 arasında kaldım
Sizin söylediklerinize göre değerlendirdim diğerleri eski dediniz steelseries için ve razer da büyük gerçekten.

KS

Hasan Caner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam rival 310 aldım 2 gün oldu ama kesinlikle mouse işi kişiselmiş bileğiniz mouse tutuşunuz elinizin boyutu, ben alışamadım gerçekten kaliteli ama şuan da tam hakim olamıyorum ve serçe parmak boşlukta kalıyor yer bulamıyor kendıne :D tabi kısa süre oldu 2 günde alışmak kolay değil

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
SS ürünleri genelde ufak olurlar ve avuç içi kısmı basık olur ürün kaliteli ama dediklerim size uymamış belli. O yüzden genele hitap eden tarzda ürünleri ile Razer önerdim size ama beni dinlemediniz :D yapacak bir şey yok alışırsınız zamanla. Bende ufak ve basık mouse kullanamıyordum ama 3 aydır ASUS ROG Strix Impact kullanıyorum mouse gerçekten küçücük alışamadım ama ilk gün ki gibi kullanamamazlık sorunumda yok yani insan bir yerde kullanmaya alışıyor ama yine eline uygun ürünü arıyor.

Başka bir sorunuz var mı?

KS

Hasan Caner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yok hocam teşekkürler yardımlarınız için uygun fiyata buldum o yüzden aldım 1 hafta önce arkadaşım almış ondan aldım:) yoksa razerda gönlüm vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri