Mouse, Mouse Pad, Kulaklık Tavsiyesi (Kablosuz)

justpub

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba, oyunculara uygun mouse, mouse pad ve kulaklığa ihtiyacım var.
Bütçe: 12.000 TL.
Oyun tarzı: FPS.
Mouse tutuşu: Claw grip, palm grip.
Mouse pad: Çok büyük olmasına, RGB gibi ek özellikler içermesine gerek yoktur. Fiyat/Performans bir ürün yeterli olacaktır.
Kulaklık: Mikrofon ve ses kasma yönünden başarılı, ek ayarlar yaptırmayacak sorunsuz bir ürün aramaktayım.
Mouse ve kulaklık ortak özelliği: İkisini de kablosuz şekilde olmasını istiyorum, mouse ve kulaklıkta bağlantı sorunu yaşatmayacak (kopma, gecikme gibi durumlar yaşamak istemiyorum.)
Ek not: Bağlantı durumlarına çok hakim değilim fakat anakartımda Bluetooth özelliği mevcut değildir.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Merhaba, oyunculara uygun mouse, mouse pad ve kulaklığa ihtiyacım var.
Bütçe: 12.000 TL.
Oyun tarzı: FPS.
Mouse tutuşu: Claw grip, palm grip.
Mouse pad: Çok büyük olmasına, RGB gibi ek özellikler içermesine gerek yoktur. Fiyat/Performans bir ürün yeterli olacaktır.
Kulaklık: Mikrofon ve ses kasma yönünden başarılı, ek ayarlar yaptırmayacak sorunsuz bir ürün aramaktayım.
Mouse ve kulaklık ortak özelliği: İkisini de kablosuz şekilde olmasını istiyorum, mouse ve kulaklıkta bağlantı sorunu yaşatmayacak (kopma, gecikme gibi durumlar yaşamak istemiyorum.)
Ek not: Bağlantı durumlarına çok hakim değilim fakat anakartımda Bluetooth özelliği mevcut değildir.
Mouse: lamzu atlantis
Mousepad : klase (buyukluk size bagli)
Kulaklik: cloud III

KS

justpub

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Mouse: lamzu atlantis
Mousepad : klase (buyukluk size bagli)
Kulaklik: cloud III
Hocam mouse görünüş olarak ufak geldi,
Razer deathadder V3 pro hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Kulaklık olarak ise G733 ile kıyaslarsak hangisi daha mantıklı olur ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri