Mouse Takılma Sorunu

nuxerry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni Corsair Sabre Pro mouse aldım ayarlarını yaptım vesaire ama oyuna girdiğimde en ufak hızlı haraketimde takılıyor örnek vereyim 180 derece dönmek istiyorum 30 derecede takılıp kalıyor. Firmware güncel.

Ekli dosyalar

• resim_2023-05-06_164914932.png
    resim_2023-05-06_164914932.png
    28.5 KB · Görüntüleme: 6

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Yeni Corsair Sabre Pro mouse aldım ayarlarını yaptım vesaire ama oyuna girdiğimde en ufak hızlı haraketimde takılıyor örnek vereyim 180 derece dönmek istiyorum 30 derecede takılıp kalıyor. Firmware güncel.
Zaten sorunlu bir mouse çözüm yok

KS

nuxerry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Firmware update atarken sorunlanabiliyor
updatelerken firmware brick sorunu olabiliyor ama o sorunda tamamen bilgisayar mouseu tanımıyor, ek olarak sensör 50g hızlanma destekliyor ama 20g gibi bi hızda bile takılıyor farklı bi sorun var sanırım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
updatelerken firmware brick sorunu olabiliyor ama o sorunda tamamen bilgisayar mouseu tanımıyor, ek olarak sensör 50g hızlanma destekliyor ama 20g gibi bi hızda bile takılıyor farklı bi sorun var sanırım
Sisteminiz nedir? 8khz yüzünden olabilir

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Yani genel olarak zaten sorunlu bir fare skatezleri kablosu felanda kötü

Direk iade edebilirsiniz aslında

KS

nuxerry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani genel olarak zaten sorunlu bir fare skatezleri kablosu felanda kötü

Direk iade edebilirsiniz aslında
supporta yazdım eğer destek çıkmazlarsa iade talep edicem corsair kullanan herkes çok iyi destek ekibi olduğunu söylemiş

bnakar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
sistemi yeni sattım fakat ben kullanıyordum herhangi bir takılma vb sorunu yoktu.

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
angle snapping ne olyor tam bilginiz varmı ?

bnakar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Fareyi sağa veya sola oynatınca çok hassas bir şekilde ölçtüğü aşağı yukarı raporlamayı yapmak yerine dümdüz ilerletiyor. Böyle yorumlayabiliriz hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri