Mouse' Um Cihazımda Düzgün Çalışmıyor Fakat Başka Cihazda Çalışıyor

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Asus Rog Keris Mouse' um Cihazımda Düzgün Çalışmıyor Fakat Başka Cihazda Çalışıyor
Sürekli bağlantı kopuyor, USB çıkarıp takmadan da düzelmiyor fakat başka cihazda denediğimde sorun olmuyor.

Son düzenleme:

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
138
Asus Rog Keris Mouse' um Cihazımda Çalışmıyor Fakat Başka Cihazda Çalışıyor
Sürekli bağlantı kopuyor, USB çıkarıp takmadan da düzelmiyor fakat başka cihazda denediğimde sorun olmuyor.
Hangi fareyi kullanıyorsunuz ve farenin yazılımı da kuruluysa eğer yazılım güncel mi? Aynı bilgisayarda başka USB portuna takarak denediniz mi?

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Hangi fareyi kullanıyorsunuz ve farenin yazılımı da kuruluysa eğer yazılım güncel mi? Aynı bilgisayarda başka USB portuna takarak denediniz mi?
Asus Rog Keris olarak yukarıda belirttim. 3.0 portundan 2.0 portuna tüm portları denedim. Klavye çalışıyor her portta ama mouseda sorun oluyor.
Armoury Crate üzerinden her zaman güncel tutuyorum.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
138
Asus Rog Keris olarak yukarıda belirttim. 3.0 portundan 2.0 portuna tüm portları denedim. Klavye çalışıyor her portta ama mouseda sorun oluyor.
Armoury Crate üzerinden her zaman güncel tutuyorum.
Anladım, Armoury Crate yazılımını kaldırıp fareyi deneyin, sorun yoksa tekrardan yükleyin. Başka bilgisayarda denediğinizi ve sorun olmadığını söylemiştiniz, peki o diğer bilgisayarda da Crate yükmüydü?

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Anladım, Armoury Crate yazılımını kaldırıp fareyi deneyin, sorun yoksa tekrardan yükleyin. Başka bilgisayarda denediğinizi ve sorun olmadığını söylemiştiniz, peki o diğer bilgisayarda da Crate yükmüydü?
Hayır

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Anladım, öyleyse sorun yaşadığınız bilgisayardan yazılımı kaldırıp deneyin, sonra tekrardan yazılımı kurarak deneyin. Bakalım sorunun kaynağı nedir.
Yazılımı kaldırdım sorun düzeldi gibi yazılımı tekrar indirip bakacağım :) Teşekkür ederim.

Hangileri seçilmeli bir bilginiz var mı ? 1. uygulamanın kendisi (kesin indirilmeli) 2. renk ayarlamaları var 3. bilmiyorum

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-28 215552.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-28 215552.png
    207 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
138
Yazılımı kaldırdım sorun düzeldi gibi yazılımı tekrar indirip bakacağım :) Teşekkür ederim.

Hangileri seçilmeli bir bilginiz var mı ? 1. uygulamanın kendisi (kesin indirilmeli) 2. renk ayarlamaları var 3. bilmiyorum
Mesajınızı düzenlemişsiniz, ekleme yapmışsınız bu yüzden dün göremedim. Sadece Armoury Crate yeterli olur. Bu arada son durum ne?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri