Yardım Mouse Ve Kılavye İçin Öneri Lazım..

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Kılavye Ve Mouse İçin Öneri İstiyorum Sizden..
Genel Olarak Beklentim Uzun Süreler Hatta Yıllarca Sıkıntısız Kullanabileceğim Bir Ekipman Olması Ve Atıyorum Bozulduğunda Kendim İnciğiyle Cıncığıyla Uğraşmadan Kolay Bir Biçimde Tamirini-/-Parça Değişimini Sağlıyor Olabilmek İsterim Ama Tabi Bu Kolay Değişebilir Ve Tamir Edilebilirliğin Yanında Parça Dayanıklılığı Yada Performansından Vede Kalitesinden Feragat Etmek İstemiyorum..
Ne İçin Kullanacaksın Yada Nasıl Bir Kullanıcısın Derseniz Genel Ev Kullanıcısına Yakın Bİr Gamer Tiplemesiyim Diyebilirim.. Sifu, Sekiro, Dark Souls, Elden Ring Gibi Oyunlarla Beraber Metro Serisi Minecraft Hatta Oxygen Not İncluded Gibi Oyunları Rekabetçi Olmayan Düzeylerde Oynayan Ve Bu Güne Dek Neredeyse %90 Membran Kılavyeler Kullanmış Bir Kişiyim Ve Genelde Yazı İşleri İle Meşgul Oluyorum Diyebilirim..
Bütçe Konusunda Her Parçaya Ayrı Ayrı 20K Bütçe Belirledim Önerilerinizi Beklerim..

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
870
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Gördüğünüz Üzere Kılavye Ve Mouse İçin Öneri İstiyorum Sizden..
Genel Olarak Beklentim Uzun Süreler Hatta Yıllarca Sıkıntısız Kullanabileceğim Bir Ekipman Olması Ve Atıyorum Bozulduğunda Kendim İnciğiyle Cıncığıyla Uğraşmadan Kolay Bir Biçimde Tamirini-/-Parça Değişimini Sağlıyor Olabilmek İsterim Ama Tabi Bu Kolay Değişebilir Ve Tamir Edilebilirliğin Yanında Parça Dayanıklılığı Yada Performansından Vede Kalitesinden Feragat Etmek İstemiyorum..
Ne İçin Kullanacaksın Yada Nasıl Bir Kullanıcısın Derseniz Genel Ev Kullanıcısına Yakın Bİr Gamer Tiplemesiyim Diyebilirim.. Sifu, Sekiro, Dark Souls, Elden Ring Gibi Oyunlarla Beraber Metro Serisi Minecraft Hatta Oxygen Not İncluded Gibi Oyunları Rekabetçi Olmayan Düzeylerde Oynayan Ve Bu Güne Dek Neredeyse %90 Membran Kılavyeler Kullanmış Bir Kişiyim Ve Genelde Yazı İşleri İle Meşgul Oluyorum Diyebilirim..
Bütçe Konusunda Her Parçaya Ayrı Ayrı 20K Bütçe Belirledim Önerilerinizi Beklerim..
Bi klavye bi mouse 20k para mı vereceksiniz? Yoksa 2k mı ben yanlış anladım.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Bi klavye bi mouse 20k para mı vereceksiniz? Yoksa 2k mı ben yanlış anladım.
20K Kılavyeye 20K Mouse İçin Ayrıdım.. Ne Oldu Ki Sonuç Olarak Olabildiğince Kaliteli Ömürlük Ve Teknik Servise Vsr Gerek Kalmadan Kendimin Bile Gerekirse Sıfırdan Kurabileceği Bir Ürün Arıyorum..?!

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
20K Kılavyeye 20K Mouse İçin Ayrıdım.. Ne Oldu Ki Sonuç Olarak Olabildiğince Kaliteli Ömürlük Ve Teknik Servise Vsr Gerek Kalmadan Kendimin Bile Gerekirse Sıfırdan Kurabileceği Bir Ürün Arıyorum..?!
böyle bir şey imkansız bir mousea max 5 klavyeye 10 felan verilir
yurt dışından ürün alabiliyorsanız klavye polar65
mouse logitech gpx v2 superlight

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
böyle bir şey imkansız bir mousea max 5 klavyeye 10 felan verilir
yurt dışından ürün alabiliyorsanız klavye polar65
mouse logitech gpx v2 superlight
Efendim, 5-/-10 Derken Tam Olarak Anlamadım Ama Tahmin Ediyorum Ki Kılavye Mouse Satın Alma Sayısı Olarak Diyorsunuz.. Ben Sadece 1 Tane Mouse Ve 1 Adet Kılavye Alıcağım.. Yukarıdaki Bütçenin Tamamını Kullanarak Bir Kılavye Mouse Almayacağım Yani Sadece Max Bütçe Toplamda 40K İkisi İçin Ayrı Ayrı 20'şer K Ve 0-/-20K Aralığında Alınabilecek En İyisini İstiyorum Bu Yukarıdaki Özelliklere Bakılacak Olursa Sadece Bu.. Ofis Yönetmiyecem Yani Merak Etmeyin. 😅

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
870
Efendim, 5-/-10 Derken Tam Olarak Anlamadım Ama Tahmin Ediyorum Ki Kılavye Mouse Satın Alma Sayısı Olarak Diyorsunuz.. Ben Sadece 1 Tane Mouse Ve 1 Adet Kılavye Alıcağım.. Yukarıdaki Bütçenin Tamamını Kullanarak Bir Kılavye Mouse Almayacağım Yani Sadece Max Bütçe Toplamda 40K İkisi İçin Ayrı Ayrı 20'şer K Ve 0-/-20K Aralığında Alınabilecek En İyisini İstiyorum Bu Yukarıdaki Özelliklere Bakılacak Olursa Sadece Bu.. Ofis Yönetmiyecem Yani Merak Etmeyin. 😅
Tamam adam öneri yapmış 5k 10k verilir max demek istemiş

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Tamam adam öneri yapmış 5k 10k verilir max demek istemiş
Hocam Ben Onu 5 10 Mouse Kılavye Olarak Anladım Tane Sayısı Değil Para Olduğunu Sonradan Anladım Lakin Buna Rağmen Önerilen Kılavye %50 Ve Ben %100'lük Kılavye Bakmaktayım Ve Önerilen Mouse'a Zaten Sahiptim Ama Daha 2 Gün Önce Bozuldu Ve Ne Denendiyse Hayata Geri Dönmedi..

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
870
Hocam Ben Onu 5 10 Mouse Kılavye Olarak Anladım Tane Sayısı Değil Para Olduğunu Sonradan Anladım Lakin Buna Rağmen Önerilen Kılavye %50 Ve Ben %100'lük Kılavye Bakmaktayım Ve Önerilen Mouse'a Zaten Sahiptim Ama Daha 2 Gün Önce Bozuldu Ve Ne Denendiyse Hayata Geri Dönmedi..
Tamam klavye şunu alırsınız
2 renk seçeneği var biri vergiyle 3k biri 2.7k birini seçersiniz. Mouseyi de beğenmediyseniz ninjutsu sora v2 var onu alırsınız 100 dolar falan.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Tamam klavye şunu alırsınız
2 renk seçeneği var biri vergiyle 3k biri 2.7k birini seçersiniz. Mouseyi de beğenmediyseniz ninjutsu sora v2 var onu alırsınız 100 dolar falan.
Hocam Peki Ben Burada KeyCap Yüksekliğini Nasıl Seçeceğim R1 R2 R3 Falan Diye Sıralanmış..?!

Hocam Valla Mouse'a Da Baktım (aynı Mouse'dan mı Söz Ediyoruz Diye) Ama Daha Geçen Gün Aldım Ve Elime Geldiğinde 1.5 Saatlik Kullaınımda Ufak Bir Mouse İtmesinden Bozuldu (Ufaktan Yok Bu Kadar Da Olmaz Yaa Diyerek İttim Ve 30Cm Gidip Defterime Çarptı Sonra Bozuldu) Bundan Dolayı Attım Ayak Altımdaki Çekmeceye Diyebilrim.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri