Mousepad Önerisi

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
İyi günler, uzun zamandır bir mousepad almak istiyordum ancak çok fazla marka ve model var o yüzden hangi birine bakacağımı bilemedim eğer kullandığınız veya bildiğiniz hızlı yüzey, dikişsiz kenar (eğer halı gibi mousepad önerirseniz dikişli de olabilir) min 45X40 boyda olacak mousepad önerilerirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968
İyi günler, uzun zamandır bir mousepad almak istiyordum ancak çok fazla marka ve model var o yüzden hangi birine bakacağımı bilemedim eğer kullandığınız veya bildiğiniz hızlı yüzey, dikişsiz kenar (eğer halı gibi mousepad önerirseniz dikişli de olabilir) min 45X40 boyda olacak mousepad önerilerirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Endgame mpc450

Son düzenleme:

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Klasse Longteng kullanıyorum ben yeni aldım şuan için memnunum

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Markalı bir mausepad almanını öneririm. 900x300 kötü bir değer 300cm yükseklik az.
csgo'da supreme'im. bundan önce steelseries'ın 40cm'lık modelini kullanıyordum o çok kaliteliydi zaten ama ufaktı. sigara düşünce de çöpe attım. sonra bunu görüp aldı memnunum steelseries'den geçmeme rağmen memnunum bu tür ürünlerde kullanmadan karalama kampanyası yapılmasını hhoş bulmuyorum. 30 cm için dar demişsiniz kişiden kişiye değişir 40 cm olsa bu sefer monitörün ayaklarının altına girecek saçma sapan bir görüntü olacak. 1.5 sens. 600dpi oyun oynayan bana bile bir sıkıntı yapmıyorsa kimseye o darlık sıkıntı yapmaz :D

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Steelseries Qck Edge modelini kullanıyorum. Gayet memnunum

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
90*40 düşük bütçede bir şey arıyorsan fazlasıyla işini görür. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum deforme vs olmadı memnunum.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Peki Oldu o zaman :)

wraithcher

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
valla ben size bir şey söyliyim, klasse-artisan-steelseries-zowie gibi tüm mousepadleri kullandım ve insanların abarttığı kadar olmadığını gördüm arkadaşlar. sadece csgoda 10000 saatim vardır benim. bilgisayarda 100000 saat geçirdiğimi varsayarsak bence yazdıklarımı dikkate alın. ben bizzat tüm mousepadleri inceleyerek sürekli deneme yanılma sonucunda " " sayfamı oluşturdum. Burayı incelemenizi tavsiye ederim, istediğiniz mousepadi bulursunuz arkadaşlar.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968
valla ben size bir şey söyliyim, klasse-artisan-steelseries-zowie gibi tüm mousepadleri kullandım ve insanların abarttığı kadar olmadığını gördüm arkadaşlar. sadece csgoda 10000 saatim vardır benim. bilgisayarda 100000 saat geçirdiğimi varsayarsak bence yazdıklarımı dikkate alın. ben bizzat tüm mousepadleri inceleyerek sürekli deneme yanılma sonucunda " " sayfamı oluşturdum. Burayı incelemenizi tavsiye ederim, istediğiniz mousepadi bulursunuz arkadaşlar.
Artisan ve steelseries kullanıp fark görmemediğinize emin misin?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968
sana büyük bir samimiyetle söylüyorum. hiçbir şekilde daha iyi değil hatta artisan kötü dostum. ürüne daha fazla bişeyler vermen daha iyi olacağı anlamına gelmez. ben sana bir mousepad yollayayım bunun beşte bir fiyatına, çok daha beğenirsin. fark görmemekten ziyade gerçekten kötü artisan mousepadler. benim sahibinden hesabıma bakarsan zaten görürsün ninjutso sora, artisan ninja fx zero xl xsoft sattığımı vesaire görürsün yani. ama kötü olduğundan değil, amerikaya gideceğim için harçlık lazım ondan. sahibindene artisan zero yaz çıkar benim ilan ninjutso sora ile birlikte.
10k istemişsin ki bu yaptığın yorum sadece pazarlama amaçlı olduğunu düşünüyorum. Artisanı kendin beğenmemişsin olabilirsin çünkü kişisel bir tercih ams kötü değil

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
325
bu konuda bir hocam bana hediye etti, Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum aşırı memnunum

(profesyonel fps oyuncusuyum) Çok rahat ettim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968
Knk adam güzel gözüksün dememişki. Hızlı yüzey vs. demiş. Yani kaliteli performansı yüksek olmasını istemiş.
Tamam bende ona göre önerdim? Ben görüntü için bir şey önermedim bunlar görüntü için oyun için alınmaz demek istemiştim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri