Moza Racing Ürünleri Türkiye'de! Kutu Açılış Videosu da Benden :)

KS

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
Sonunda sürüş deneyimi videosunu çektim. Yine çok konuşmuşum 1 saatlik bir video olmuş :D

Bu akşam 21:30'da yayınlanacak video izlemek isteyen merakı olanlar mutlaka YouTube'da hatırlatma kursun derim. 2,5 saatlik emek var :D

Umarım ürün hakkında fikir edinmeyi sağlayabilirim. Kendimce yorumladım ürünleri.

video yayınlandı umarım işinize yarar fikir edinmek için

BayBasri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
gelbura.com ilk defa duyuyorum deneyimlerinize dayanarak alış veriş listem ekleyeceğim

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
492
gelbura.com ilk defa duyuyorum deneyimlerinize dayanarak alış veriş listem ekleyeceğim
gelbura.com Trustmaster'ın resmi satıcısı ve güvenilir bir site. Diğer markalar da var tabii.

Döviz uçmadan önce gelburadan T150 alacaktım ama başka taksitlerim vardı. Tam bitmek üzereyken taksitler şansıma döviz uçtu ve ben hala alamıyorum. Belki bir kaç sene sonra alırım ekonomik olarak rahatlayınca.

KS

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
gelbura.com Trustmaster'ın resmi satıcısı ve güvenilir bir site. Diğer markalar da var tabii.

Döviz uçmadan önce gelburadan T150 alacaktım ama başka taksitlerim vardı. Tam bitmek üzereyken taksitler şansıma döviz uçtu ve ben hala alamıyorum. Belki bir kaç sene sonra alırım ekonomik olarak rahatlayınca.
Aynen ID-Cooling, Thrustmaster, Moza ve Maono ürünlerini getiriyorlar.

Bu arada T150 konusunda talihsizlik olmuş umarım daha güzelini alacak imkanınız olur önümüzdeki günlerde. Bu kurlar ile günden güne zorlaşıyor gerçi ama ne diyim ki yani :(

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
492
Bu arada T150 konusunda talihsizlik olmuş umarım daha güzelini alacak imkanınız olur önümüzdeki günlerde. Bu kurlar ile günden güne zorlaşıyor gerçi ama ne diyim ki yani :(
Üstad çok daha iyisini alacak olsam başka hiç bir şey almamam lazım. Arabanın en çok mazotu zorluyor beni bu ara. Diğer taksitlerden kurtuldum. Yeter dedim daha taksit yapmayacam. Para biriktirebilirsem (tabii ki TL olarak değil çünkü eriyor) öyle alırım anca T150 bir tane eğlenmek için, o da yeter bana.
Malum mazot da uçtu arabaya bile binmek epey masraflı. Gerçeği önümde ama binmesi hayal gibi.

KS

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
O zaman Moza ürün serisinin giriş seviyesi olan Moza R5 kutu açılış videosu gelsin :)

Tahminen Cumartesi yada Pazar ürünün detaylı inceleme videosunu çekicem. Dün akşam biraz kurup test ettim. Açıkçası beklentimin üzerinde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri