mrt.exe sonrasi c haric driverlar gozukmuyor ve c bos yer 120 gbden 103e dustu yeniden baslatinca

pcnoob

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, yaklasik 1 ay once bilgisayara yeni bir win10 update geldigini gordum ve bu updatei yaptim, ancak update sonrasi restart loopa girdi, onu bi eekilde duzelttim sonra acilinca da taskbarda kotu amacli yazilimlardan koruma uyarisi belirdi ve taskbari kullanamadim hicbi sekilde ve task mamagerdan durdurunca anca kullanabildim. Her yeniden baslattigimda orda gozuktu ve ben task managerdan durdurarak boyle 1 ay kullandim.

Ama bugun bilgisayari actigimda baya mavi ekran belirdi iste windows bir sorunla karsilasti dedi, yeniden baslatti ve her sey duzgun gibi gozukuyodu sonra karsima bi ekran cikti iste kotu amacli yazilimlardan koruma amaci ve mrt.exe dosya konumunu gosterdi. Internetten arastirdigimda guvenli oldugunun soylendigini gorunce ben de bu uyaridan biktigim icin evete bastim. Basmaz olaydim, bilgisayar dosyasina tikladim ve 3 driverimin da hicbirinin gozukmedigini gordum ve c 120 gb bos yer varken 105 gosterdi ilk. Sonra yeniden baslatinca 103e dustu.

Simdi biliyorum formatsiz duzelmeyecek bilgisayar ama sorum su: benim bu gozukmeyen driverlar kurtarilir mi yoksa tamamen silindiler mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri