Çözüldü Msi Afterburner Başlatılamadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuchFlare

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhabalar,

1659205890353.png

Yukarıda Gösterilen Hatayı Veriyor Araştırdım ve Yüklersen Çözülür Denilen Programları Kurdum Mümkün olan her şeyi güncelledim ancak her seferinde aynı hata geliyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

SuchFlare

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bir de windows sürümünüz güncel değil ise güncelleyin, işe yarayabilir.
Windows Sürümünü En Son Güncellediğimde (2 gün önce) Güncelleme Sonrası Windowsa Giriş Yapamadığım için Tekrar Yüklemek Zorunda Kalmıştım Bu Yüzden Pek Denemek İstemiyorum çünkü bilgisayarda 150Gb ye yakın oyun var ve internetim çok hızlı olmadığı için tekrar sıfırlamam gerekirse bunları indirmek çok uzun sürecek

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,790
Windows Sürümünü En Son Güncellediğimde (2 gün önce) Güncelleme Sonrası Windowsa Giriş Yapamadığım için Tekrar Yüklemek Zorunda Kalmıştım Bu Yüzden Pek Denemek İstemiyorum çünkü bilgisayarda 150Gb ye yakın oyun var ve internetim çok hızlı olmadığı için tekrar sıfırlamam gerekirse bunları indirmek çok uzun sürecek
Bu şekilde sorunu çözülenler vardı, onun için dedim.

KS

SuchFlare

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bir de windows sürümünüz güncel değil ise güncelleyin, işe yarayabilir.
Windowsu Güncellemeyi Yeni Başarabildim Çünkü Sorunun Başlıca Kaynağı Zaten Windows Updateymiş. Windows Update Dosyaları Bozulmuş Durumda Olduğu için Ne Kadar Güncellersem Güncelleyeyim Olmuyordu Bende USB'ye Windows Yükleyip Ordan Dosyaları Saklayarak Windowsu Tekrar Yükledim Sorun Çözüldü Msi Afterburner Düzgünce Çalışıyor
1659478742752.png

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Windowsu Güncellemeyi Yeni Başarabildim Çünkü Sorunun Başlıca Kaynağı Zaten Windows Updateymiş. Windows Update Dosyaları Bozulmuş Durumda Olduğu için Ne Kadar Güncellersem Güncelleyeyim Olmuyordu Bende USB'ye Windows Yükleyip Ordan Dosyaları Saklayarak Windowsu Tekrar Yükledim Sorun Çözüldü Msi Afterburner Düzgünce ÇalışıyorEkli dosyayı görüntüle 3784
Hayırlı olsun hocam, geçenlerde obs ekranı sorun çıkardı bende de bazen bi yenilenmek istiyor afterburner :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri