Yardım Msi Center Çalışmıyor

Berotattoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba, MSI Center uygulamam birkaç gün öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu, ancak şu anda ekli resimdeki hatayı alıyorum. Bu hatanın sebebi ne olabilir? Birkaç forumda önerilen teknikleri denedim, ancak sorun devam ediyor. Bu sorunu daha önce yaşamış veya çözümünü bilen biri var mı?
Ekran görüntüsü 2024-08-25 184203.png

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Sorunun çözümü için neler denediniz?
MSI center ın. Msı.center. kısayoldan çalıştır deyince direk bu hataya mı atıyor.?

MSI forumlarına bakabildiniz mi?
Forumun şu sayfasındaki en yakın tarihli olanı.
Burada tamamen kaldırıp CleanCenterMaster yardımıyle ve açıklama şu şekilde.

Şunu deneyin.
1. MSI Center ve MSI Center SDK'sını kaldırın
2. Yeniden başlatın
3. C:\Program Files (x86)\MSI\ & %programdata% ve %appdata% altındaki tüm MSI dosyalarını silin.
4. CleanCenterMaster'ı çalıştırın (buradan: ) - bu yeniden başlatacaktır.
5. CMD'yi Yönetici olarak çalıştırın => sfc /scannnow girin ve bunun tamamlanmasını bekleyin.
6. Yeniden başlatın
7. Şimdi MSI Center'ı MS Store/MSI Web Sitesi üzerinden yükleyin.

Burada 3. madedeki kısım, yani MSI center a ait bütün kalıntılar. Bunları bulup silerseniz daha iyi olacaktır.

MSI center ayrıntılı aramak için xyplorer kullanabilirsiniz. Aratma da MSI Center, MSI yazıp deneyin. Bulduklarını silmeye çalışın.

KS

Berotattoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Evet, forumda belirtilen yöntemi denedim. Ayrıca, bazıları Riot Vanguard ile çakıştığını belirtmiş, onu da kapatıp denedim ancak yine de sorun çözülmedi. Kasam, ekran kartım ve anakartım MSI olduğu için bu uygulama benim için çok kullanışlıydı.

3. C:\Program Files (x86)\MSI\ & %programdata% ve %appdata% altındaki tüm MSI dosyalarını silin.
Sadece kaldırdıktan sonra bu dosyayı bulamamıştım, bu yüzden bu adımı atlayıp devam etmiştim.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri