Soru Msi Gg Vigor Gk50 Low Profil Amazonda 1299Tl Alınır Mı ?

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Güzel klavye hocam şuan asus rog strix scope rx tkl klavye 2000tl geri ödeme kampanyası ile 1400tl ye düşüyor onada bakabilirsin o optik ve gecikmesi 1ms in altında. Malzeme kalitesi iyi ben tfk olmayan modelini kullanıyorum.

KS

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Hocam geri ödeme kampanyası hakkında bilgi verebilir misin nerde bulamadım birde nasıl işliyor süreç

KS

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Güzel klavye hocam şuan asus rog strix scope rx tkl klavye 2000tl geri ödeme kampanyası ile 1400tl ye düşüyor onada bakabilirsin o optik ve gecikmesi 1ms in altında. Malzeme kalitesi iyi ben tfk olmayan modelini kullanıyorum.
Asusun sitesine baktığımda bulamadım klavyeyle ilgili hazır sistemler gözüküyordu

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Yurtdışından alırsanız(aliexpress/banggood) daha iyi önerilerim var;
Gamakay Mk61

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
hocam ne kadar süredir kullanıyorsunuz 2-3 yıl idare eder mi
Msi ekipman konusunda pek başarılı değil açıkcası. Ne kadar idare eder emin değilim ama 2 yıl felan götürür sonuçta malzemeleri kaliteli burda rampageden gameboosterden bahsetmiyoruz.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
alınabilir

KS

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Aldım arkadaşlar gk50 low profile
Laptop klavyesi gibi low profil klavyeler bir tık daha hoşuma gidiyor birde eskiden gk30 kullanıyordum membran memnundum açıkçası space tuşu gıcırdamaya başlamıştı 3 aylık kullanım sonrası almak isteyen varsa aklında bulunsun gk50 de bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum merak eden varsa yarın teslim edilecek büyük ihtimal sorularınızı cevaplayabilirim

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Laptop klavyesi gibi low profil klavyeler bir tık daha hoşuma gidiyor birde eskiden gk30 kullanıyordum membran memnundum açıkçası space tuşu gıcırdamaya başlamıştı 3 aylık kullanım sonrası almak isteyen varsa aklında bulunsun gk50 de bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum merak eden varsa yarın teslim edilecek büyük ihtimal sorularınızı cevaplayabilirim
Hayırlı olsun yazma ve oyun ağırlıklı kullandığım için benim çok hoşuma gidiyor. Memnun kalırsın 👍🏻 güzel günlerde kullanın

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Bende lowprofile seviyorum. Hayırlı olsjn

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri