Msi Mag Coreliquid 240R V2 Alınırmı?

msifanı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Amazon da 2500tl sizce değer mi bu fiyata daha iyi performans verecek bir şey var mı?
Birde biri yoruma yazmış ki müthiş biri yazmış rezalet bilginiz var mı nasıldır?

KS

msifanı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam çok çirkin gözüküyo.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
415
bende var sorun yaşamıyom abartı bi sesi vs.. karşılaşmadım 5600x i dizginliyor v1 de baya sorun çekmiş millet o yorumların cogu v1 den kalma olabilir fiyatı uygun normalde 3300 lere kadar çıktı ama sahurakanın dedigi daha iyi sanırım sogutma bakımından işlemcine göre değişir bütçene görede tabi

Sarpinyo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende var sorun yaşamıyom abartı bi sesi vs.. karşılaşmadım 5600x i dizginliyor v1 de baya sorun çekmiş millet o yorumların cogu v1 den kalma olabilir fiyatı uygun normalde 3300 lere kadar çıktı ama sahurakanın dedigi daha iyi sanırım sogutma bakımından işlemcine göre değişir bütçene görede tabi
Hocam konudan farklı bişey sorcam hazır sistem topladım parça markaları uyumlu olsun diye sizdeki sıvı soğutmayı düşünüyorum.Sadece gözüme takılan şey dBA(fan sesi) muadillerine göre biraz fazla sizi rahatsız ediyor mu?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
415
Hocam konudan farklı bişey sorcam hazır sistem topladım parça markaları uyumlu olsun diye sizdeki sıvı soğutmayı düşünüyorum.Sadece gözüme takılan şey dBA(fan sesi) muadillerine göre biraz fazla sizi rahatsız ediyor mu?
beni bi ses rahatsız etmiyor kasam masa üstünde ne gibi bir ses acaba merak ettim. genellikle %50 performansla çalışıp sogutuyor % 100e çektiğimde ise zaten %100 durumuna gelcekse ekran kartının sesi daha yüksek olur illaki. Bundan dolayı bir sıkıntı görmedim ben.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri