MSI MAG FORGE 100 serisi kasa ve Gigabyte Gaming OC RTX 3060 uyumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Msi ın mag forge kasası gözüme güzel geldi ama trio fana olur mu bilmiyorum gigabyte nin ekran kartı bilginiz olsun kasa öneriniz varsa onuda alabilirim yada bu kasaya olursa bu kasayı almayı düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Birincisi Gigabyte Gaming OC RTX 3060 kartından bahsediyorsunuz sanırım. Kart 28.2cm uzunluğunda ve MAG FORGE 100 serisi 33cm uzunluğa kadar ekran kartı desteğine sahip. Yani kasa ile uyumlu.

Alternatif kasa için bütçe belirtmeniz gerekiyor.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Birincisi Gigabyte Gaming OC RTX 3060 kartından bahsediyorsunuz sanırım. Kart 28.2cm uzunluğunda ve MAG FORGE 100 serisi 33cm uzunluğa kadar ekran kartı desteğine sahip. Yani kasa ile uyumlu.

Alternatif kasa için bütçe belirtmeniz gerekiyor.
Bu benim için iyi oldu alternatif olarak 1400-1500 maximum bütçe şeklinde gözüküyor bu kasa aklıma yattı sizin düşünceleriniz neler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
- Çok daha kaliteli ve başarılı bir kasadır. Sadece 2 fan ile geliyor onları ön panele alırsınız +1 fan masrafıyla ki ortalama 100 TL civarına kadar çok iyi fanlar var egzoz fanı alırsınız. Kasa MESH değil gibi durabilir ama aslında MESH bir panele sahip. Öndeki parçanın yanlarından 2 taraftan da boydan boya önü tamamen açık bir kasa gibi hava çekebiliyor. Sorun yok yani.

- Yine MSI kasasından daha başarılı bir kasadır. 2 fan ile geliyor yine ek 1 adet fan masrafı olacak yine uygun fiyata.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
- Çok daha kaliteli ve başarılı bir kasadır. Sadece 2 fan ile geliyor onları ön panele alırsınız +1 fan masrafıyla ki ortalama 100 TL civarına kadar çok iyi fanlar var egzoz fanı alırsınız. Kasa MESH değil gibi durabilir ama aslında MESH bir panele sahip. Öndeki parçanın yanlarından 2 taraftan da boydan boya önü tamamen açık bir kasa gibi hava çekebiliyor. Sorun yok yani.

- Yine MSI kasasından daha başarılı bir kasadır. 2 fan ile geliyor yine ek 1 adet fan masrafı olacak yine uygun fiyata.
Peki by mag forge 100 dahil tüm kasalarda kaç tane usb girişi oluyo

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Hocam bu arada bahsettiğim model m100r modeli

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Kasaların hepsinde toplamda 2 adet USB soketi var. MSI ve ADATA kasada 2 adet USB Tip-A soketi NZXT kasasında 1 adet Tip-A ve 1 adet Tip-C soketi var.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Kasaların hepsinde toplamda 2 adet USB soketi var. MSI ve ADATA kasada 2 adet USB Tip-A soketi NZXT kasasında 1 adet Tip-A ve 1 adet Tip-C soketi var.
Hocam benim hem mouse hem klavye hemde kulaklığım kablolu nası kullanacağım daha önce hiç masaüstü kullanamdımda laptop kullandım hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri