Fiyat/Performans MSI PULSE GL66 VS APPLE MACBOOK PRO M1(2021) Önerilerinizi bekliyorum.

Takas Edermisin ?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Umutbyrm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar;

Elimde Msı Pulse GL66 12UEK-253TR Modeli bir laptop mevcut ve takas olarak Apple Macbook Pro M1 (2021) Teklifinde bulundular. Cihazların özelliklerini görsellerde belirttim. Benim cihazım henüz 2 aylık bir cihaz . Teklif edilen cihazın ise 1 yıllık garantisi mevcut. Garanti durumlarını bir kenara koyacak olursak siz olsanız takas yaparmıydınız ? Yorum ve fikirlerinizi belirtirseniz mutlu olurum.

Ekli dosyalar

• MSI.PNG
    MSI.PNG
    75 KB · Görüntüleme: 24
  • apple.PNG
    apple.PNG
    94.7 KB · Görüntüleme: 24

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Oyun ana sebepse msi elimde tutardım. Daha büyük ekran, sistem özellikleri iyi. Sadece gündelik kullanım ve Office işleri içinse Apple seçerdim. Şahsi görüşürüm.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Merhaba arkadaşlar;

Elimde Msı Pulse GL66 12UEK-253TR Modeli bir laptop mevcut ve takas olarak Apple Macbook Pro M1 (2021) Teklifinde bulundular. Cihazların özelliklerini görsellerde belirttim. Benim cihazım henüz 2 aylık bir cihaz . Teklif edilen cihazın ise 1 yıllık garantisi mevcut. Garanti durumlarını bir kenara koyacak olursak siz olsanız takas yaparmıydınız ? Yorum ve fikirlerinizi belirtirseniz mutlu olurum.
klasmanlar farklı ne yapacağınıza göre değişir ama bir yandan intel core i7-12700H gibi güçlü mobil segment bir işlemci var oyun ve 3d blender gibi uygulamalarda fark atar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri