Soru Nasıl Olur ?

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sistemde birden fazla rgb parça olsa örn(sıvı soğutma,kasa fanları,ramler,ekran kartı) sonkronize çalışmadığı için saçma mı durur yoksa pavyon gibi rengarenk mi olur görüşler neler teşekkürler

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bence rengarenk güzel bir görünüş sağlar ama tüm ürünler ARGB olsa ve hepsi senkronize çalışsa çok daha iyi olur.

KS

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bence rengarenk güzel bir görünüş sağlar ama tüm ürünler ARGB olsa ve hepsi senkronize çalışsa çok daha iyi olur.
Ya argb yaptığım zaman bütçemi aşıyor bence buda saçma biraz daha uyguna gelmeli argb ama neyse işte acaba saçma göz yoran bi kasa mı olur diyom şuan kasa fonları argb sadece gerisi düz rgb kalıyo

KS

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bence yine de güzel gözükür.
Reis sen moderatörsün şimdi hani PCH garaj oluyo ya oraya ben muazzam bi sistem yollasam toplayıp bana geri yollarlar mı Taner aydos hocam çünkü ben gerçekten toplama yapamıyom ve kimseye de güvenmiyom youtube da var böyle içerikler yapan kanallar ama ben PC hocası na bi ayrı güveniyom yani varsa böyle bir imkan hizmet ben seve seve hazırım aynı zamanda da kanala belki video çıkar @Syqex

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Reis sen moderatörsün şimdi hani PCH garaj oluyo ya oraya ben muazzam bi sistem yollasam toplayıp bana geri yollarlar mı Taner aydos hocam çünkü ben gerçekten toplama yapamıyom ve kimseye de güvenmiyom youtube da var böyle içerikler yapan kanallar ama ben PC hocası na bi ayrı güveniyom yani varsa böyle bir imkan hizmet ben seve seve hazırım aynı zamanda da kanala belki video çıkar
Ben de yeni moderatör oldum ve bu konu hakkında pek bilgim yok. Taner hocam ile sık sık iletişimim de yok o yüzden kendisine sorsanız belki cevap verir.

Şimdi baktım en son mesajlara en son aşağıda ki mesajı atmış. Dediğine göre devam ediyor. Mail atın.

1676404257657.png

KS

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben de yeni moderatör oldum ve bu konu hakkında pek bilgim yok. Taner hocam ile sık sık iletişimim de yok o yüzden kendisine sorsanız belki cevap verir.

Şimdi baktım en son mesajlara en son aşağıda ki mesajı atmış. Dediğine göre devam ediyor. Mail atın.

Ekli dosyayı görüntüle 15353
Eyw kral ben kendisiyle iletişim kurayım o zmn

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri