45.000-60.000 TL Nasıl Sistem Toplamalıyım Yardım ?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
147
240 mm sınırlarda kalabilir. 7800X3D için 280 mm den başlamakta fayda var Ama TR de de , 280 lik 3 -5 tane var Onlarında fiatı 360 ile, aynı. Yani almışken 360 alın derim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
846
Peerless modeli yok.
240 yeterli gelir mi araştırmadım ondan sordum. Bütçeyi zorlarsam kasada değişiyor fsp ye bilmiyorum bakıyorum
7800x3d seçince kalkıyordu doğru. 240 seçebilirsin o zaman da bi tane daha sistem vardı üste 360mm destekleyen kasa seçebiliyorduk. Eve geçince bakarım.

KS

bilalenes.gul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
En son bu sisteme karar verdim ve satın aldım.
Monitörüm kaldı sadece. 1440p düzgün bir monitör olarak msi mı tavsiye edersiniz önerilerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_0195.png
    IMG_0195.png
    265.4 KB · Görüntüleme: 9

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
846
KS

bilalenes.gul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Soğutucu pahalı bir model seçmişsiniz ve
Şu sistemi özelleştirince daha ucuza geliyor. Kasayıda fsp yapmakta fayda var.
Hocam kasayı her türlü değiştiricektim ileride, df nin bu kasası hakkında daha bilgi sahibi olabildim açıkçası birazda custom kasa geniş ve özelleştirme yapılabilir geldi fsp hakkında çok bi bilgi sahibi olamadım. Daha güncel bir kasa diye tercihim Df’den yana oldu idareten. Soğutucu için de bilinmedik marka almak istemedim açıkçası.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
846
Hocam kasayı her türlü değiştiricektim ileride, df nin bu kasası hakkında daha bilgi sahibi olabildim açıkçası birazda custom kasa geniş ve özelleştirme yapılabilir geldi fsp hakkında çok bi bilgi sahibi olamadım. Daha güncel bir kasa diye tercihim Df’den yana oldu idareten. Soğutucu için de bilinmedik marka almak istemedim açıkçası.
Bilinmedik bir marka soğutucu almıyorsunki thermalright. Güç kaynağı asıl olay kasanın içinde DF güç kaynağı hakkında bilgim yok. Rampage gamebooster tarzı güç kaynakları gibi 1 elektrik kesintisinde patlıycağını sanmıyorum ama fsp almakta o yüzden fayda var dedim.

KS

bilalenes.gul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bilinmedik bir marka soğutucu almıyorsunki thermalright. Güç kaynağı asıl olay kasanın içinde DF güç kaynağı hakkında bilgim yok. Rampage gamebooster tarzı güç kaynakları gibi 1 elektrik kesintisinde patlıycağını sanmıyorum ama fsp almakta o yüzden fayda var
Hocam Df’nin kendi soğutucusu yok içinde Aigo diye 750w bulunuyor. Araştırdığımda kötü bir yoruma rastlamadım fiyat performans bir ürün gibi geldi. Kasada boyutu ve fan desteğiyle tercihim oldu.
Soğutucu içinde performanslarına baktım ve 1.700 gibi ekstra ücret verdim msi tercih ettim açıkçası hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri