Fırsat Nays Kart Ile Hepsiburada'da %20 Indirim.

n3wta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar bende yeni keşfettim baya iyimiş konusu olmayınca da ben açayım dedim. İş bankasının bir uygulaması, fiziksel kartı yok sanırım sadece sanal kart. Yapacağınız harcamalarda hepsiburada ve pazarama'da %20. Trendyol, çiçeksepeti, morhipo ve n11'de %10 cashback veriyor. Maksimum alabileceğiniz cashback 250TL. Baya iyi kampanyaları var. Yemeksepeti'nde %10 istanbulkart %10 kahve uygulamaların da %25, Steam ve epic games harcamalarında %20 veriyor. Dahası da var. Arkadaş davet edince de 25TL veriyormuş ben de size söyleyeyim dedim. Hem de az bir harçlık çıkartmış olurum dedim. Aşağıda benim linkimden indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• NAYS.png
    NAYS.png
    189.5 KB · Görüntüleme: 12

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Yeni fark edip hemen üyelik açmanız çok hoş olmuş. Keşke özellikleri övmek yerine indirim oranının sadece 250 TL ile sınırlı olduğunu da araya yazsaydınız.

KS

n3wta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yeni fark edip hemen üyelik açmanız çok hoş olmuş. Keşke özellikleri övmek yerine indirim oranının sadece 250 TL ile sınırlı olduğunu da araya yazsaydınız.
yazdım zaten hocam "Maksimum kazanabileceğiniz cashback 250TL" diye tam okumamışsınız sanırım. Görsel de ekledim orada da yazıyor. Hesabım da vardı ama çok girmediğimden bide yeni telefon almamdan(yeni tarayıcıya geçtim) dolayı epostasını unuttum. O yüzden yeni hesap açtım.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri