Ne Kadar Paranız Var :)

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Kenarda bi 900 euro filan var.Onun dışında yatırımım yok.Yakında evleneceğim inşallah 10 yıldır çalışıyorum birikim yapamadık.Taksitle evlenince ki demirbaşları şimdiden alıyorum(Tv,buzdolabı,çamaşırmakinesi vb) başka birşey de yok.Yaş 29 Hayatta herkese iyi yerlere gelmesi dileğiyle iyi forumlar

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Kenarda bi 900 euro filan var.Onun dışında yatırımım yok.Yakında evleneceğim inşallah 10 yıldır çalışıyorum birikim yapamadık.Taksitle evlenince ki demirbaşları şimdiden alıyorum(Tv,buzdolabı,çamaşırmakinesi vb) başka birşey de yok.Yaş 29 Hayatta herkese iyi yerlere gelmesi dileğiyle iyi forumlar
Mutluluklar hocam, bu şartlar altında zaten düğün etkinlik falan olmayacaksa anca o borçla vs. ev dizilir, en iyisini yapıyorsunuz.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,754

Ekli dosyalar

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    7 KB · Görüntüleme: 70

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Yaklaşık 700 bin liralık bir araba, İphone 11, 50 bin lira edecek şekilde 2 adet bilgisayarım var, 100 bin liralıkta altınım. 28 yaş. Allah herkese gönlüne göre versin inşallah, varlıktan da önemlisi sağlık.

•KoRkMaZ•

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
nakit olarak yok bu zamanda elde tutulmaz zaten ancak hisselerde 100 k ,4 müs. ev, 10 arsa, toplamda 90 mil civarı arsalar deniz kenarında ve deniz gören yerlerde olduğu için değerli ondan öyle.

firatness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Çoğu insan biliyor ağa benim konuyu yakın zamanda evlenecektim ben 1-2 ay kala nişanı atmak istedi nişanlım bana da borç kaldı işte olay bu.
Ben de yeni yüzük attım reis, kızın kendisi sıkıntı, güven vermiyor, annesi kızı her türlü pisliği yapıyor üstünü örtüyor babası annesini aldatıyor, dedim ben ne salak adamım uzak dur Fırat

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
1325642₺ Devlete Borçlanma Var Onun Dışında Elimde Bir Adet Xiami Mi Band 5 Bieklik Var Bir Kaç Yıl Önce Aldığım Ve Daha Maximum 2 Yıl Önce Aldığım Xiaomi Redmi Note 10 Pro Telefon Var PC Desen Aile Evi PC'si Başka Hiçbirşeyim Yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri