Çözüldü Net Kafe'den Ram kiralanabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
İnternet kafeden bir tane ddr4 ram kiralamak istiyorum 1 saatlik Verirler mi? Vermezlerse nasıl ikna edebilirim?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bence de vermezler. Tanıdık falan olsa neyse de öyle herhangi birine vermezler.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Parasını verdikten sonra her şeyi kiralarsınız bence deneyin :)
Parasını zaten vereceğim 40 TL anca veririm yarım saat olmadan geri getireceğim yakın zaten nef kafe. Nasıl yapabilirim fikri olan var mı ? Daha önce tecrübesi olan

kletan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cidden bilgisayarıma ram takıp arıza tespiti yapacağım kötü bir niyetim olmayacak? Telefonumu kimliğimi bıraksam ikna edemez miyim?
Şeyi tavsiye edebilirim; bilgisayarını oraya götürüp durumu açıklayıp onların önünde ram'i takıp testini gerçekleştirebilirsin. Böylesi sana uygunsa bunu dene derim, diğer türlü çok zor.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Şeyi tavsiye edebilirim; bilgisayarını oraya götürüp durumu açıklayıp onların önünde ram'i takıp testini gerçekleştirebilirsin. Böylesi sana uygunsa bunu dene derim, diğer türlü çok zor.
Sanırım en mantıklı bu olacak gibi duruyor. Çünkü adam bana yüksek ihtimal kasayı getir biz deneriz der. Teşşekkür ederim konu kilit.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Parasını zaten vereceğim 40 TL anca veririm yarım saat olmadan geri getireceğim yakın zaten nef kafe. Nasıl yapabilirim fikri olan var mı ? Daha önce tecrübesi olan
Gidip söyleyin kasayı taşıyabilirseniz orada da denerler yakınsa telefon kimlik bırakmaya gerek olmaz para da anlaşılırsa vereceklerdir kafelerde bir sürü ram olur bizim gibi tekil kullanıcı değiller . Bana yakın olsanız denemek için verirdim yardım da ederdim.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Gidip söyleyin kasayı taşıyabilirseniz orada da denerler yakınsa telefon kimlik bırakmaya gerek olmaz para da anlaşılırsa vereceklerdir kafelerde bir sürü ram olur bizim gibi tekil kullanıcı değiller . Bana yakın olsanız denemek için verirdim yardım da ederdim.
Kasa çok ağır oraya kadar taşıyamam gücüm yok o kadar.

kletan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sanırım en mantıklı bu olacak gibi duruyor. Çünkü adam bana yüksek ihtimal kasayı getir biz deneriz der. Teşşekkür ederim konu kilit.
Nerede yaşıyorsunuz? Ayrıca başta ücretten bahsetmeyin onlara sadece deneme olayından bahsedin, belki ücretsiz bile yaparlar. Sonuçta tak çıkar işlemi. 5 dakikadan fazla bile sürmeyecek bir test için 40 tl değmez. Yol parası olarak kullanın.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Çok teşekkür ederim düşünceniz bile yeter. Peki alternatif ne yapabilirim aklıma bir şey gelmiyor yakın çevrede arkadaşlarımla daha önce erkan kartını falan denemiştim sorunum düzelmemişti ayıp olur diye onlardan yardım isteyemem.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Nerede yaşıyorsunuz? Ayrıca başta ücretten bahsetmeyin onlara sadece deneme olayından bahsedin, belki ücretsiz bile yaparlar. Sonuçta tak çıkar işlemi. 5 dakikadan fazla bile sürmeyecek bir test için 40 tl değmez. Yol parası olarak kullanın.
Benim acil arıza tespiti yapmak için ram kiralamam ya da ödünç almam lazım. Alternatif yol arıyorum ama bulamıyorum. Cadde kenarlarındaki teknik servis bilgisayarcılara götürmüştüm PC bırak gel akşam al diyorlar gözümün önünde yapmıyorlar bende gerisin geriye çıkıyorum kasayla. Ordan oraya taşımak benim için çok güç oluyor

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Kasa çok ağır oraya kadar taşıyamam gücüm yok o kadar.
Önce ki mesajda mantıklı demişsiniz :) önünüzde iki seçenek var ya gidip test etmek için ram isteyeceksiniz ki parasıyla kafelerde ram çok olur denemekte zarar yok vermezler diyemeyiz sistemim çalışıyor mu diye test edeceğim dersiniz tabi çalışan ram olsun size bozuk verirde zararını sizden almasın bunu deyince kafe çözümünden vazgeçtim :) . Ya da en mantıklısı yakınınızda bir arkadaşınız getirir denersiniz kasanızda

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Cidden bilgisayarıma ram takıp arıza tespiti yapacağım kötü bir niyetim olmayacak? Telefonumu kimliğimi bıraksam ikna edemez miyim?
Kötü niyetiniz var demedim zaten.Ama zaten adama bilgisayarı sök falan bu laf zor geleceğinden olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri