NO SİGNAL

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Ben dun tatilden döndüm bilgisayarı acmaya gittim fise taktim sonra açılmasını bekledim fakat açılmadi. Defalarca denememe rağmen sürekli ekrana no signal yazisi geldi. Hemen içini actim pcnin, ekran kartini soktum geri taktim ayni sekilde ramlaride hatta bios pilini bile cikardim geri taktim ama duzelmedi. Pc açılıyor normal bi şekilde ekran kartı fanlari donuyor islemci vs. Butun fanlar dönüyor. Anakartim 970A-G43 belki bi yarari olur yardimlarinizi bekliyorum.

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostlarım anakart uzerinde baglayabilecegim bi onboard girisi sanirsam yok bu modellerde var mı ki ?

Bu arada eski bilgisayarimla denedim ayni sıkıntı yine oldu dostlarım sanirsam kabloda veya monitörde birşey var

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öyle yapayim o zamana cunku anakartta falanda bi yanma falan yok iyi durumda kabloda veya monitöre bakicam

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran karti fanlari donuyor ama bu ne demek yani bi yanik kokusuda yok ekran karti sağliklimidir acaba ?

Hani sorunun sebebini de bilmiyorum cunki normal bi sekilde geldim fişe taktim ve baslat tusuna bastim elektriksel biseymi acaba

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eski bilgisayarda da no signal hatasi veriyor ama onda klavyeye enerji gidiyor bu kasada ekrana AOC yazisi geliyor no signal deyip gidiyor monitör isigi yanip sonmeye başlıyor

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
TV de denedim no signal :D inşallah kablo bozulmuştur ekran karti veya anakartta sorun yoktur sagolun yardımlarınız icin

KS

Barış Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Götürdüm bilgisayarciya sanirsam elektriksel bişey olmus voltaj dalgalanmasindan dolayi

Simdi evdeyim son durumu bekliyorum bilgisayarcidan yanma kokusu falanda yoktu ne olabilir acaba voltaj dalgalanmasindan ya benim ekran karti gg yada anakart

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri