Nvidia 30 Serisi Fiyatları Düşecek mi?

Rakurai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Rtx 3000 seri böyle iki üc ay ucuzluka dogru yol alir. Lakin rtx 4000 geldinde, belki belirli rtx 3000 kartlar sabit fiyatla durur.
bi bakalim piyasada neler olucak.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aynen kardeşim aras kargo. Zaten Çin-Tayvan olayı var. Eğer ucuzlarsa 4000 serisi çıkacağından ucuzlar.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
bir iki aydır fiyat takip ediyorum hiç doğrudüzgün düşüş görmedim. ya elini çabuk tut ya risk al 40 serisini bekle (zaten fiyatlar yüzünden yterler dışında kimsenin alabileceğini düşünmüyorum) ve 30 serisi fiyat düşüşü olmasnı umut et

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Aynen kardeşim aras kargo. Zaten Çin-Tayvan olayı var. Eğer ucuzlarsa 4000 serisi çıkacağından ucuzlar.
4000 sayesinde ucuzlayacak zaten. Başka türlü zor ucuzlar. Çin - Tayvan olayı büyümeden ucuzlar inşallah.

MonolithStalker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Haber asparagas gibi geldi hem de güvenilir sayılabilecek bir sitede yayınlanıyor tarihler belli oldu başlığının altında ki metnin sonunda tarihler belli değil deniyor Dolar artıyor PCHOCASI, Donanım Arşivi gibi adamlar sistem paylaşınca 1 gün sonra aynı sistemler bir anda uçuşa geçiyor bir çok e-ticaret sitesi satıcısı bu forumlarda dolaşıp piyasa yokluyor Nvidia tarafında kalite algısı var (bende de biraz öyle) bunu bilen TR satıcıları pek fiyat kıracaklarını sanmıyorum. Sonuçta tarım kredi kooperatifinin 830 Gram salçası ülkemde 30 40 TL bandında satılırken Avrupa da 99 cent! yani üretildiği ülkede daha pahalı işte buradan yola çıkarak global düşüşlerin bizi etkileyeceğini hiç sanmıyorum birde Nvidia TR yetkilileri kim AMD yetkilileri gibi piyasaya yönelik çalışmalar yapıyorlar mı bunu da araştırmak lazım şahsi görüşümdür.

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Ben sistem topladım ya her şey 1 tl olur olan bana olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri