Nvidia ekran kartı uyumluluk bulunamadı hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kanaxka0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
S.a arkadaşlar ikinci el Casper bir laptop aldım uzun bir çalışmadan sonra ekran kartını Nvidia 540M olduğunu öğrendim ama sorun şu casperin kendi sitesinden de Nvidianın kendi sitesinden de ekran kartı sürücüsünü indirdiğim halde ekran kartı driverini yüklemiyor inteenettede araştırdım böyle sorunu olan çok var çözümleri denedim olmadı sadece windows sürücü imzasını devre dışı bırakmayı denemedim onuda deniycem ama her ihtimale karşı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

KS

kanaxka0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert kardeşim ekran kartını görüyor aygıt yöneticisinden gizli aygıtları açtım gözükdü ama aktif değil gibi gözüküyor bilgisayarı aldığım adam birşeyden çakmıyor zaten Casper nirvana NB win 10 desteklemiyor onda hiç gözükmüyor ekran kartı zaten ama 8 de gözüküyor varsa yardım edecek acil

KS

kanaxka0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ahmet doğukan denedim kardeşim exper kardeşim dün gözüküyodu şimdi win8 attım gözükmüyokr gözükür hale gelsin ss atıcam

KS

kanaxka0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
Chip ile ilgili sorun olabilir kardeşim w7 denedin mi
Denedim kardeşim şu anda ekran kartını görüyor aygıt yönetcisi ama aktif değil resimde  linki atıyorum şimdi link altta acaba bi çıkarıp taksammı ekran kartını

KS

kanaxka0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
ya bios yazılımdan yada chip sorunundan yapıyor kardeşim

biosu güncelle olmazsa chip tamirine girecek

EXPERT ilgilendiğin için saol akrdeşim sorunu çözdüm herekzede tavsiye ederim HARDDİSKİ SÖKTÜM SONRA GERİ TAKTIM EKRAN KARTI GELDİ GÜNCEL DRİVERİNİ KURDUM VE ŞU ANDA KULLANIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri