Çözüldü Nvidia RTX 3070ti AMD Tarafındaki Karşılığı Artı Ve Eksileri (27 temmuz 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem.sercan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Öncelikle Merhabalar;

Çok arada kaldım evdeki 2. bilgisayarım için 3070Ti aldım fakat iptal etme durumum var şuan AMD GPU hiç kullanmadım ama çok iyi yorumlar okuyorum forumda hala fırsatım var iken AMD GPU denemek istiyorum 3070Tİ a karşılık AMD GPU hangisi ve + eksileri nelerdir AMD tarafında

Kullandığım pc ağırlıkla Video edit fotoğraf düzenleme ve 3 boyutlu tasarım üzerine kullanıyorum
şiparış ettiğim 3070ti şuraya bırakıyorum.

Şimdiden yardım ve cevaplarınız için teşekkür ederim.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Öncelikle Merhabalar;

Çok arada kaldım evdeki 2. bilgisayarım için 3070Ti aldım fakat iptal etme durumum var şuan AMD GPU hiç kullanmadım ama çok iyi yorumlar okuyorum forumda hala fırsatım var iken AMD GPU denemek istiyorum 3070Tİ a karşılık AMD GPU hangisi ve + eksileri nelerdir AMD tarafında

Kullandığım pc ağırlıkla Video edit fotoğraf düzenleme ve 3 boyutlu tasarım üzerine kullanıyorum
şiparış ettiğim 3070ti şuraya bırakıyorum.

Şimdiden yardım ve cevaplarınız için teşekkür ederim.
Eskiden AMD ekran kartlarında yazılımsal problemler vardı fakat yeni nesillerde bu problemler kalktı diyebiliriz. Bu yüzden 6800XT etmelisiniz, iş amaçlı kullanacağınız için ne kadar performans o kadar lokma demektir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
RX 6800 XT bir kart ile 3080 dengi performans alırsınız. Hem iş hem oyun odağında ki fiyatları RTX 3070 Ti civarlarında.

- Bu kartı değerlendirebilirsiniz. Red Devil serisi yüksek performans ve soğutma konusunda popüler bir seridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri