Nvidia Siyah Ekran Hatası

bora19c

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartım (Asus GTX750 GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11) internet aracılığıyla güncel driver kurduğumda tamamen uyumlu göstermesine rağmen kurduktan sonra no signal hatası ile siyah ekrana dönüşüyor :huh: . Güvenli mod ile eski (391.35) sürücüyü indirdiğimde düzeliyor ama böyle de oyunlarda eskisine göre daha fazla fps kaybı yaşıyorum. Monitörümde vga ve dvi çıkışı var ben ise vga kullanıyorum, kablosunu mu değiştireyim yoksa başka bir çözümü var mı ? İyi Forumlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ekran kartınızın desteği son sürümde kesilmiş yada son sürüm sürücünün içinde sizin kart ile çakışan bir kod sorunu olabilir. NVIDIA Desteğe sorununuzu bildirin bir sonraki sürümde düzeltilecektir.

KS

bora19c

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ekran kartınızın desteği son sürümde kesilmiş yada son sürüm sürücünün içinde sizin kart ile çakışan bir kod sorunu olabilir. NVIDIA Desteğe sorununuzu bildirin bir sonraki sürümde düzeltilecektir.

evet nvidia foruma ve desteğe bugün yazdım. şimdi ise 440.97 sürümünü indirdim siyah ekran hatası yok ve fps kaybı fark edilir düzeyde değil. konuyu kapatmayalım böyle sorunu olan yararlanabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri