Odada Çekmeyen Internete Ne Yapılabilir?

keremsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Öncelikle hepinize iyi Sosyaller. Başlıkta belirttiğim gibi evimizde Türk Telekom Wi-Fi var (50 Mbps) ve benim odamda çekmiyor. Modem salonda ve benim odamla salon arasında yaklaşık 11-12 metre mesafe var. Maalesef Ethernet kablosu çekemiyorum. Daha önceden Xiaomi markasının ekte linki bulunan modelini kullanmıştım. Hiçbir işe yaramadı. İnternette biraz araştırdığımda router ve PowerLine adaptör adlı cihazları gördüm fakat ne işe yaradıklarını tam anlayamadım. Bu cihazları odamda internet çekmesi için kullanabilir miyim? Ha bu arada modemin yerini değiştiremiyorum. Evimizde sadece bir adet internet çıkışı var. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Mi Wi-Fi Kablosuz Range Extender Pro fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Xiaomi Mi Wi-Fi Kablosuz Range Extender Pro fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
www.google.com
www.google.com

Nostrovia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Mesh sistem TP link Deco yazın aratın kurulumu kolay desteklediği hızlar modele göre değişiyor tabi bütçeye bağlı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri