17.000-20.000 TL Okul Ve Iş Için Laptop Önerisi

mehmet's

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Genel amaca uygun
Ekran Kartı
İş okul ve gündelik amaç
Öncelikle herkese iyi forumlar, Bir bayanın kullanacağı şık tasarımlı, iş ve okul amaçlı max 20k bütçe 16 17 k civarı makul fiyat bandında Laptop önerisi istiyorum,
Huawei ya da lenova tercihen ama diğer markalarda olabilir,
Online ders için ve gündelik film dizi için kullanılacak,
Bazen de photoshop vs tarzı programlar kullanılacak ama nadir ağırlıklı okul ve gündelik kullanım film dizi vs.
Normal de bu tip işler için çok bi özellik aranmaz ama işte şık, ince tasarımlı olacak Bi Laptop önerisi istiyorum.
(önceki konulara baktım benzer konu bulamadım tekrar aynı konudan açıldıysa şimdiden özür dilerim)

hakan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Öncelikle herkese iyi forumlar, Bir bayanın kullanacağı şık tasarımlı, iş ve okul amaçlı max 20k bütçe 16 17 k civarı makul fiyat bandında Laptop önerisi istiyorum,
Huawei ya da lenova tercihen ama diğer markalarda olabilir,
Online ders için ve gündelik film dizi için kullanılacak,
Bazen de photoshop vs tarzı programlar kullanılacak ama nadir ağırlıklı okul ve gündelik kullanım film dizi vs.
Normal de bu tip işler için çok bi özellik aranmaz ama işte şık, ince tasarımlı olacak Bi Laptop önerisi istiyorum.
(önceki konulara baktım benzer konu bulamadım tekrar aynı konudan açıldıysa şimdiden özür dilerim)
Kendi Lenovo marka güncel laptopumu masaüstü sistem aldığım için satmayı düşünüyorum.Sıfır ürün takıntınız yoksa dilerseniz yardımcı olurum makul bı fiyatta Temiz güncel kusursuz çiziksiz garantili oyun oynayabileceğiniz laptop.O paraları sıfır özelliksiz laptoplar vermek yazık.Yanlis anlaşılma olmasın benimkisi fikir vermek Laptopumu satmak gibi bı ihtiyacım yok yani :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri