Soru Ölü Piksel Mi Bu ?

Bartloss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar vatandan monitör aldım . Ölü piksel mi bu bundan birşey olurmu
A3E0A0A2-C14C-41F1-BDC5-E0F72876D671.jpeg
F2EDB4B9-0EC6-41A8-B251-C6E024B38B84.jpeg

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
canlı piksel olmalı bunlar. beyaz renkte bordo renk veriyor. piksel 3 renkten birini vermeyince farklı renkler veriyor. ölü piksel bütün renklerde siyah olur. sıfır aldıysanız değişim ya da iade edebilirsiniz. sıfır ürünü böyle kullanmayın. zamanla düşük ihtimalle coğalabilir

KS

Bartloss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
canlı piksel olmalı bunlar. beyaz renkte bordo renk veriyor. piksel 3 renkten birini vermeyince farklı renkler veriyor. ölü piksel bütün renklerde siyah olur. sıfır aldıysanız değişim ya da iade edebilirsiniz. sıfır ürünü böyle kullanmayın. zamanla düşük ihtimalle coğalabilir
Ürünü 4-5 saat önce vatandan aldım 0 yani yaparlar mı değişim

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Benim msi g27cq4 monitördede vardı garanti değiştirmedi. Yeni aldıysanız değişim talep edin bence.
Servis en az 3 canli piksel 5 ölü piksel olursa degisim yapiyor. Ama aldiginiz yere iade edebilirsiniz. Servisler kafasina gore sayi belirlemisler o sayinin altinda olursa normal kabul edip bisey yapmiyorlar

mehmetgs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam yarın ilk iş aldığın yere götür lama cimi yok değiştirirler 24 saat geçmemiş aynı şeyi yaşadım 24 saat gecmeden 5 monitörde temizini bulana kadar açtılar

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
Hocam yarın ilk iş aldığın yere götür lama cimi yok değiştirirler 24 saat geçmemiş aynı şeyi yaşadım 24 saat gecmeden 5 monitörde temizini bulana kadar açtılar
Türkiyede öyle paket paket ürün açmazlar pek inanmadım açıkçası.

2-3 ay süründürürler normalde

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Servis en az 3 canli piksel 5 ölü piksel olursa degisim yapiyor. Ama aldiginiz yere iade edebilirsiniz. Servisler kafasina gore sayi belirlemisler o sayinin altinda olursa normal kabul edip bisey yapmiyorlar
Garantisi biteli çok oldu uğraşmadım beni rahatsız etmiyor zaten. Aldıktan birkaç ay sonra olmuştu iade edemezdim. Arkasına toz kaçtığından şüpheleniyorum açıkcası.

mehmetgs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Türkiyede öyle paket paket ürün açmazlar pek inanmadım açıkçası.

2-3 ay süründürürler normalde
Vatan topkapıdan aldim hocam eve goturdum urunde canlı piksel vardı getirdim hediye ceki verdiler satan cocukta iyi kontrol etmedigi icin onada laf soylediler yeni girmis ise tam 4 monitor actilar aynı hata vardi 5. Monitorde hatasiz geldi niye burda sana yalan soyleyimki?
Pasif olursan gittinde evet olmaz ama agir olursan bilgili olursan degistirirler vatan 24 saat gecmeden getirdigin urunlerde sıkıntı hic cikartmadi kulaklık haric

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
14 gün iade hakkin var degistirmezlerse iade et. Kontrol edip alabilirsin vatanda imkan veriyorlar diye biliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri