Ölü Pixel

Metee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
3 Gün önce monitör sipariş vermiştim bugün geldi ve ölü pixel testi yaptım 1 tane ölü pixel çıktı sizce iade etmeli miyim?
monitörün yorumlarında çoğu kişide çıkmış ve iade etmemiş ve bu ölü pixel sizce büyür mü bazı forumlarda büyür falan demişler bir bilene sormak istedim

Mertcan39

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
İade hakkınız var. Benim arkadaşım tam 4 monitör değiştirdi 4 ündede ölü pixel geldi en son geleni bıraktı uğraşmadı.

KS

Metee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İade hakkınız var. Benim arkadaşım tam 4 monitör değiştirdi 4 ündede ölü pixel geldi en son geleni bıraktı uğraşmadı.
ölü pixel çok yaygın bir sorun galiba bende iade etmeyi düşünmüyorum ama büyür diye korkuyorum büyümüyor değil mi

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
ölü pixel çok yaygın bir sorun galiba bende iade etmeyi düşünmüyorum ama büyür diye korkuyorum büyümüyor değil mi
ölü piksel artmıyor. 1 tane olduğu için ilerde 2. 3. cıkmaz yani. iade etmeyi deneyebilirsin eğer rahatsız eden bir yerde ise. çok bişey etkılemıyor ama o kadar para vermissin 1 kere iade deneye bilirsin

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Monitör modeli iyi ise ve uygun fiyata aldıysan iadeye gerek yok bence. Ben 3500tl ye aoc 24g2u aldım alttaki bir ölü piksel umrunda olmadı çünkü o fiyata muhteşem bir monitördü.

Musaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
3 Gün önce monitör sipariş vermiştim bugün geldi ve ölü pixel testi yaptım 1 tane ölü pixel çıktı sizce iade etmeli miyim?
monitörün yorumlarında çoğu kişide çıkmış ve iade etmemiş ve bu ölü pixel sizce büyür mü bazı forumlarda büyür falan demişler bir bilene sormak istedim
Siz iade ettiğiniz de o ürünü başkasının aldığını okumuştum, yani tamir edip yenisini göndermiyorlar ,elden ele dolaşıyor 1 tane sorun olmaz bence

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri