Yardım Ön Panel Cam Mı Mesh Mi ?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206

Kasa bu ön panel mesh mi cam mı merak ediyorum hazır sistemle beraber gelicek vatandan 2-3 güne

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
teşekkür ettim bir kaç güne gelicek o yüzden şimdi ön panel camsa büyük sorun yaşarım ısınma falan birde fanlar renk degistiriyor mu youtubeye baktim ama kasayla alakali bir video yok hiç bir yerde kasaya sahip olan veya bilen var mı

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
teşekkür ettim bir kaç güne gelicek o yüzden şimdi ön panel camsa büyük sorun yaşarım ısınma falan birde fanlar renk degistiriyor mu youtubeye baktim ama kasayla alakali bir video yok hiç bir yerde kasaya sahip olan veya bilen var mı
Eğer tam aynı kasaysa değişir RGB fan diyor çünkü açıklamada

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Eğer tam aynı kasaysa değişir RGB fan diyor çünkü açıklamada
Değişirse Rainbow olarak mı degisicek yoksa meselasi kırmızı mavi lacivert pembe vatana sormuştum değişiyor demişti ama yinede sorayim dedim ön paneli sormadim ama mesh mi cam mı diye onu şimdi sizden öğrendim iyi oldu teşekkürler cam olan kısımlar temperli mi kirilmasin sonra

Keşke birinde kasanın videosu olsa da izlesem ya merak ediyorum nasıl bir şey

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Değişirse Rainbow olarak mı degisicek yoksa meselasi kırmızı mavi lacivert pembe vatana sormuştum değişiyor demişti ama yinede sorayim dedim ön paneli sormadim ama mesh mi cam mı diye onu şimdi sizden öğrendim iyi oldu teşekkürler cam olan kısımlar temperli mi kirilmasin sonra

Hem rainbow hem renk renk değişir büyük ihtimal ile ben de bilmiyorum kasayı, camlar temperli sitede öyle gözüküyor.

Kasa Mesh diyor ama görüntüsü hiç benzemiyort

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hem rainbow hem renk renk değişir büyük ihtimal ile ben de bilmiyorum kasayı, camlar temperli sitede öyle gözüküyor.

Kasa Mesh diyor ama görüntüsü hiç benzemiyort
Evet isteeg orda sorun vaar

Psuyu hallederim sonradan sorun yok fsp markasında bile sorunlar oluyor herhangi bir markadan sorun olmayacak değil şans işi buuuuuuu 5ay ya da 1 yıl götürsün kasa ve PSU sonra psuyu zaten değiştiririm işlemci vesayre degistirirken anakart falan vyea sıvı soğutucu falan o sıra ayarlarım

Hem garanti başlamadi bile hem kasa elime bile gelmedi daha ekran kartı ve işlemci vatana gelicek 5 dk da sistemi hazirlayip beni ariycaklar bios atmiyorlarmiş ama bios güncel gelicek mi yinede

@Sahuraka @EymenO.

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Fikrim Yok vallaha kasa hazır olunca ariycaklar beni almaya gidicem o sıra söylerim şimdi görmeden birşey diyemeyecegim

Isınır tabi camsa her kasaya ön panele mesh şart camsa 90° görürsün rahat işlemcim i5 12400f ekran kartım rx6700 kaç derece alirim
85 90 stok ile

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
398
ön cam cam kenarları mesh bide üstü öyle gözüküyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri