Önceden Sağlıklı Çalışan Oyunlarda Drop Yiyorum

KS

Yiğit__

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu ayarları yaptıktan sonra oyuna girin ve test edin eğer sorun çözüldü ise veya çözülmediyse buradan belirtin.
Hocam, ayarları yaparken zaten oyundaydım; sanırım sorun olmaz bu. Sorun tamamen çözülmedi ancak her 4-5 dakika bir giren drop artık 15 dakikada falan bir giriyor. Teşekkür ederim. Onun haricinde drop bitince, fps geri eski hâline dönünce, önceden görmediğim fps'leri görmeye başladım.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam, ayarları yaparken zaten oyundaydım; sanırım sorun olmaz bu. Sorun tamamen çözülmedi ancak her 4-5 dakika bir giren drop artık 15 dakikada falan bir giriyor. Teşekkür ederim. Onun haricinde drop bitince, fps geri eski hâline dönünce, önceden görmediğim fps'leri görmeye başladım.
Steam'den oynadığınız oyunlara sağ tıklayın ve başlatma seçenekleri kısmına -high yazın ve deneyin oyunu yeniden başlatın.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Steam'den oynadığınız oyunlara sağ tıklayın ve başlatma seçenekleri kısmına -high yazın ve deneyin oyunu yeniden başlatın.
ve birde oyun oynadığınız zaman şarj da oynayın çünkü şarja takınca ekran kartını NVIDIA olarak otomatik ayarlıyor ve fps ve drop sorunu çözülüyor bunu da bir deneyin isterim.

KS

Yiğit__

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ve birde oyun oynadığınız zaman şarj da oynayın çünkü şarja takınca ekran kartını NVIDIA olarak otomatik ayarlıyor ve fps ve drop sorunu çözülüyor bunu da bir deneyin isterim.
Hocam kusuruma bakmayın rahatsız ediyorum ancak tekrardan droplar girmeye başladı, tüm ayarlar da yapılı. Windows'ta yaptığım bir güncellemeden sonra olmuş olabilir mi?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Windows 10, Ekran kartı "dxdiag"da Intel(R) UHD Graphics620 gösteriyor, MOnitörümün özelliklerini ve ne olduğunu bulamadım ama laptop monitörü işte, 60hz
Hocam şöyle bir şey düşündüm ama eğer sizde mantıklı bulursanız bence bi deneyin win 11 e insider programıyla geçiş yapın hiç birşey sıfırlamadan geçiniz bi win 11 deneyin eğer gene olmaz ise tekrardan win 10 a geçersiniz hiç bir sorun olmadan diğer arkadaşlara da bi danışın bi hata olmasın.

KS

Yiğit__

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam şöyle bir şey düşündüm ama eğer sizde mantıklı bulursanız bence bi deneyin win 11 e insider programıyla geçiş yapın hiç birşey sıfırlamadan geçiniz bi win 11 deneyin eğer gene olmaz ise tekrardan win 10 a geçersiniz hiç bir sorun olmadan diğer arkadaşlara da bi danışın bi hata olmasın.
Hocam arama menüsüne insider yazdım şöyle bir şey çıktı sonrasında ise mavi olan çıktı, kaydol diyeyim mi?
1659267118980.png
1659267100657.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri