Onedrive Kaldırdıktan Sonra Masaüstündeki Dosyalar Silindi

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Adsız.png

Kullanıcılar kısmında onedrive sildim görmeden ve belgelerim vs bir şeye girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım? OneDrive'yi önceden kaldırmıştım kullanıcılar kısmında dosyasını görünce bir an unutup sildim.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aynı durumu bende yaşamıştım. Bir çok şey OneDrive üzerinde yedeklendiği için silince gidiyor. Google üzerinden OneDrive hesabınıza girip dosyaları indirmeyi deneyebilirsiniz.

KS

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Aynı durumu bende yaşamıştım. Bir çok şey OneDrive üzerinde yedeklendiği için silince gidiyor. Google üzerinden OneDrive hesabınıza girip dosyaları indirmeyi deneyebilirsiniz.
OneDrive kullanmadım hesabım yok format sonrası ilk sildiğim şeylerden birisiydi.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
OneDrive kullanmadım hesabım yok format sonrası ilk sildiğim şeylerden birisiydi.
Ama sonuçta hesap olmadan yedekleyemez. Benimde hesabım yoktu ama bu olayı yaşayıp araştırdığımda bir hesaba yedeklediğini görmüştüm. Galiba Microsoft ile kayıtlı olan mail adresinize açıyor.

KS

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Ama sonuçta hesap olmadan yedekleyemez. Benimde hesabım yoktu ama bu olayı yaşayıp araştırdığımda bir hesaba yedeklediğini görmüştüm. Galiba Microsoft ile kayıtlı olan mail adresinize açıyor.
Tekrar kurulum yaptım onedrive'yi sorun çözüldü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri