Soru Önerdiğiniz Internet Sağlayıcısı Var Mı?

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Türksat'a Taahhütüm yakında bitiyor ucuza 100mbps internet arıyorum. Öneriniz var mı?

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Yıllardır millenicom kullanıyorum 1 kere bile kesinti sorun yaşamadım çok memnunum fiber100 kullanıyorum 4-5ms ping 111mbps alıyorum.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Gibir çok uygun duruyor açıkcası aylık 110 tlye bedava ama iyi midir bilmiyorum

mahsun315

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
türksat kablonet ten çıkmanı önermem tüm sağlayacıları kullanmış biri olarak tek sorun yaşamadıgım firma 1000mps alıyorum 336 tl eski kullanıcısıyım tabi o ayrı

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
maalesef kötü telekom ekibi :/
Bugün Turknet, Gibir, Millenicom için hep Türk Telekom ekipleri geliyor, siz ya Turkcell Superonline ya da Turksat Kablo kullanmalısınız, onların kendi ekipleri ilgileniyor, Türk Telekomla işleri yok. Sırf Telekom ekibi kötü dediğiniz için öneri olacak sundum diğerlerini, sizin öcelik olarak çevrenizde kullanılan, farklı servis sağlayıcısı olan insanlara bağlantı durumlarını sormanız. Alt yapıya uygun hareket etmeniz lazım . Burada herkes bu iyi diyor da onların lokasyonunda iyi olan sizde hiç olmayabilir bırakın iyi ya da kötüyü hiç olmayabilir. :)

Son düzenleme:
KS

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Bugün Turknet, Gibir, Millenicom için hep Türk Telekom ekipleri geliyor, siz ya Turkcell Superonline ya da Turksat Kablo kullanmalısınız, onların kendi ekipleri ilgileniyor, Türk Telekomla işleri yok. Sırf Telekom ekibi kötü dediğiniz için öneri olacak sundum diğerlerini, sizin öcelik olarak çevrenizde kullanılan, farklı servis sağlayıcısı olan insanlara bağlantı durumlarını sormanız. Alt yapıya uygun hareket etmeniz lazım . Burada herkes bu iyi diyor da onların lokasyonunda iyi olan sizde hiç olmayabilir bırakın iyi ya da kötüyü hiç olmayabilir. :)
Türksat altyapısını kullanan bildiklerin varsa söyleyebilir misin? Gelenlerin 2 saat kurmakla uğraşmasını istemiyorum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Türksat altyapısını kullanan bildiklerin varsa söyleyebilir misin? Gelenlerin 2 saat kurmakla uğraşmasını istemiyorum
Lokasyon bazlı diyorum İstanbul da bile çoğu yerde Turksat kablo yok mesela dediğim gibi oturduğunuz şehir, mahalle, sokak, içinde wifi ağlarına oturduğunuz bina ise içinde ki insanlara, internet bağlantılarını sorun sonra da girip internetten test yapın. Hangi Iss ne sağlıyor belli olur. Turksat Kablo Pilot bölge olarak Tekirdağ her yerinde alt yapı var mesela..

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Alttaki linkten altyapınızı sorgulayın size sunduğu hizmet işinize yarıyorsa ona göre paket seçip başvurun, ekipleri işini biliyor hızlı bağlarlar.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Çok teşekkür ederim faydali bilgi ss aldim. Bulunduğum yer berbat bir ilçe olduğu için genel hepsi kötü açıkçası sirf bundan ev bike değiştirdim ama kopma sorunu oluyo yine de bakalim hayirlisi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri