Öneri̇

ceto06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ARKADAŞLAR BEN SAMSUNG 990 PRO 1TB 7450/6950 ALMAK İSTİYORUM FAKAT SORMAK İSTEDİM ÖNERİNİZ VAR MI YÜKSEK HIZLI???

ahmetv2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
ARKADAŞLAR BEN SAMSUNG 990 PRO 1TB 7450/6950 ALMAK İSTİYORUM FAKAT SORMAK İSTEDİM ÖNERİNİZ VAR MI YÜKSEK HIZLI???

Hocam bunun daha hızlısı gen 5 standardına giriyor. Anakartınızdaki boşluk neyi destekliyor buna bakmak lazım. Ayrıca yakın zamanda ben de SSD aldım, anakartımda gen 5 desteği olmasına rağmen fiyatları yüksek diye gen 4 şunu almıştım. Memnunum.

Alternatif gen5 ucuz denebilecek SSD için şu: (bunlara soğutucu şart)

KS

ceto06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam bunun daha hızlısı gen 5 standardına giriyor. Anakartınızdaki boşluk neyi destekliyor buna bakmak lazım. Ayrıca yakın zamanda ben de SSD aldım, anakartımda gen 5 desteği olmasına rağmen fiyatları yüksek diye gen 4 şunu almıştım. Memnunum.

HOCAM GEN 5 E GUCUM YETMEZZ AMA KİOXİA MI ALAYIM SAMSUNGTAN ZİYADE GÜVENİLİR Mİ

ahmetv2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Hocam samsung'un okuma/yazma ömrü daha fazla. Attığım kioxia 400 TB yazıp silebilirsiniz. Ama samsung 600 TB yazıp silebiliyorsunuz. Ben dosyaları atıp genelde çok dokunmayacağım SSD olarak bunu tercih ettim. Ama siz daha uzun ömürlü olsun derseniz belki bir ihtimal samsung seçilebilir. Ama fiyat farkını da göz önünde bulundurmak gerekir.

Güvenilirlik konusunda sorun yok DRAM var ve kioxia toshiba'nın ürünü zaten.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
847

Gen 5 gereksiz bir şey

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri