Onvo Televizyon Önerisi

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler arkadaşlar

BU 2 Televizyon arasında kaldım 4500TL olan Smart TV Çakma Android tarzı
500 TL olan diğeri ise Google TV olarak geçiyor

Size sorum aradaki farkları nedir hangisi daha kullanışlıdır 500TL farka değer mi
Yardımcı olursanız sevinirim

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Onvo televizyon alma kullanışsız arayüz kalitesiz ürün başına iş alma

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ne alayım bu bütçelerde o zaman
bu şekilde sebep vermeden üstün körü konuşuyorsunuz
Üstün körü değil mağazada çalışıyorum sıkıntılı ürünler o fiyata alabileceğin kaliteli diyebileceğim tv maalesef yok biraz daha fiyat arttırman lazım bütçem maalesef diyorsan yapabilecek bir şey yok üsttekini al diğerine uygulama yüklemek sorun

KS

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Üstün körü değil mağazada çalışıyorum sıkıntılı ürünler o fiyata alabileceğin kaliteli diyebileceğim tv maalesef yok biraz daha fiyat arttırman lazım bütçem maalesef diyorsan yapabilecek bir şey yok üsttekini al diğerine uygulama yüklemek sorun
Anladım teşekkür ederim peki uygulama yükleme ne bakımdan sorun oluyor play store var sanırım diye biliyorum
Netflix Youtube Twitch tarzı uygulamalar dışında çok bir önemi yok benım için
Google TV hakkında pek yorum bulamadım TV kanallarının nasıl olduğuna dair vesaire bilginiz var mıdır

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Anladım teşekkür ederim peki uygulama yükleme ne bakımdan sorun oluyor play store var sanırım diye biliyorum
Google TV hakkında pek yorum bulamadım TV kanallarının nasıl olduğuna dair vesaire bilginiz var mıdır
Google tv normal smart tvler üzerindeki uygulamaları kullanabiliyorsun biraz kısıtlı android telefon gibi diyim kullanımı daha rahat uygulama yükleme çalıştırma daha iyi

Gerçi bu yeni nesil google olanmış bunda kumandadan sesli talimat verebiliyorsun fark o yüzden

Son düzenleme:
KS

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O zaman Google TV'yi alayım diyorum diğer TV'nin arayüzü biraz uydurma bir smart TV
Google TV olması o bakımdan avantajdır diye düşündüm birde ses kalitesi daha iyi sanırım
Kanal listesi normal kanallar izleme bakımından da aynı mıdır diğer televizyonlarla google olduğu için bir fark olur mu acaba

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
O zaman Google TV'yi alayım diyorum diğer TV'nin arayüzü biraz uydurma bir smart TV
Google TV olması o bakımdan avantajdır diye düşündüm birde ses kalitesi daha iyi sanırım
Kanal listesi normal kanallar izleme bakımından da aynı mıdır diğer televizyonlarla google olduğu için bir fark olur mu acaba
Onu al tabi sesli talimat olması güzel olur görüntü kalitesi panel ile alakalı google olması farkettirmiyor ama iyi sayılır görüntüsü

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri