Opera Gi̇bi̇ Tarayiciyi Yi̇yeyi̇m

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Yakın zamanda opera kullanıyordum daha sonra bir problem nedeniyle GX'r geçtim fakat şimdi gx te youtube yorumu yazarken dahi tarayıcı ksaıyor görev yöneticisine baktım ve 1.5 GB harcadığını gördüm sonra bir güzel sövdüm şu an tarayıcıyı silmek istiyorum fakat 2 sorum var. 1- acaba kasma sorunum için firefoz mu daha iyi olur yoksa brave mi, ikiside çok hoşuma gidiyor sıkıntı olmaz. 2- KENDİNİ DÜNYANIN EN İYİ TARAYICISI SANAN BİYERLERİ KALKMIŞ OPERA'DA BAŞKA BİR TARAYICIYA VERİ AKTARMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT OLMUYOR. TEK TEK HESAPALRIDA GİREMEM ÇÜNKÜ TAM TAMINA 12 MAİL İM VAR VE EN UFAK HATAMDA EN AZ 4 TANESİ GİDİYOR GX'E DE BU YÜZDEN GEÇTİM ZATEN.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Yakın zamanda opera kullanıyordum daha sonra bir problem nedeniyle GX'r geçtim fakat şimdi gx te youtube yorumu yazarken dahi tarayıcı ksaıyor görev yöneticisine baktım ve 1.5 GB harcadığını gördüm sonra bir güzel sövdüm şu an tarayıcıyı silmek istiyorum fakat 2 sorum var. 1- acaba kasma sorunum için firefoz mu daha iyi olur yoksa brave mi, ikiside çok hoşuma gidiyor sıkıntı olmaz. 2- KENDİNİ DÜNYANIN EN İYİ TARAYICISI SANAN BİYERLERİ KALKMIŞ OPERA'DA BAŞKA BİR TARAYICIYA VERİ AKTARMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT OLMUYOR. TEK TEK HESAPALRIDA GİREMEM ÇÜNKÜ TAM TAMINA 12 MAİL İM VAR VE EN UFAK HATAMDA EN AZ 4 TANESİ GİDİYOR GX'E DE BU YÜZDEN GEÇTİM ZATEN.
Direk microsoft edge kullan

KS

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Direk microsoft edge kullan
(büyük harfi sana değil opera'ya kullanıyorum) YA ZATEN AKLIMA GELDİ TEK SIKINTI EDGE KULLANMAYA ERKEKLĞİM YETMİYO BİDE GÜZEL LAFLAR ETTİĞİM OPERA DOSYA AKTARIMI YAPAMIYOR ayrıca ufak bir test yaptım mozilla 3 sekme 500MB chorome 350M ama mozillada reklam engelleyici fln yüklüydü

KS

SistemToplayıcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
kanka patladım bu savunmaya opera gelse kırmızı halı serer :ROFLMAO:
olm 45 yaşında block java yazan elektirikçi babam kullanıyo onu bizim edge kullanacak halimiz yok zaten kotu
az ram harcaması içinde birsey olmadığından

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri