Yardım Opera Gx Beleş Nitro Alımında Hata Yaşıyorum..!!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Opera Gx Beleş Nitro Dağıtıyor Gördüğüm Kadarıyla Fakat Ben Bunu Almaya Çalıştığımda Kimlik Doğrulama Gerekli Diye Bir Uyarı Alıyorum Neden Olabilir Acaba Bakındım Bİraz Öyle Bişey Mi Var Diye Discord'a Lakin Göremedim Ki Ben Biraz Discord Cahiliyimdir Çok Kullanmadığımdan Dolayı..

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Sorunu Çözdüm Sonunda Ama 75₺ Gitti..
Olay Şu Ki 75₺ Kartta Olması Gerekiyor Ancak Öyle işlem Yapabiliyorsunuz Bunda Zaten Sıkıntı Yok Discord Nitro 75₺ Ama Sıkıntı Şu Ki Opera GX Ücretsiz Veriyorum Diyor Bunu Ve Link Bırakmış Direkt Ücretsiz Almak İstersen Diye Güncelleme Ekranında Ama İşlemi Yapınca 75₺ Gitti Benden.. Ne Saçma İŞ Lan Bu.. Made Ücretsiz Neden Param Gitti.!! Maden Param Gidecek Neden Ücretsiz Yazdınız.!!

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Sorunu Çözdüm Sonunda Ama 75₺ Gitti..
Olay Şu Ki 75₺ Kartta Olması Gerekiyor Ancak Öyle işlem Yapabiliyorsunuz Bunda Zaten Sıkıntı Yok Discord Nitro 75₺ Ama Sıkıntı Şu Ki Opera GX Ücretsiz Veriyorum Diyor Bunu Ve Link Bırakmış Direkt Ücretsiz Almak İstersen Diye Güncelleme Ekranında Ama İşlemi Yapınca 75₺ Gitti Benden.. Ne Saçma İŞ Lan Bu.. Made Ücretsiz Neden Param Gitti.!! Maden Param Gidecek Neden Ücretsiz Yazdınız.!!
Galiba o parayı geri yatırıyor kartına discord çünkü doğrulama diye biliyorum

Skroz34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
ben free nitro almıstım 18 tl kesti geri yükledi bana

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
ben free nitro almıstım 18 tl kesti geri yükledi bana
Valla Hocam Bende De 9.45₺ Falan Vardı İşlem Yap Dedim Yapmadı Yap Dedim Yapmadı 75 Tamamladım Bu Seferde Paramı Vermiyor.. Tarihte Bir İlk Yapıp Bi Nitro Alayım Dedim Böyle ir Sıkıntı Yaşadım.. Bir Daha Nitro Almama Sanırım Ücretsiz Verilmezse Tekrardan Tabi.. 😅
Ücretsiz Sınırdır Hocam Bizim İçin.

Galiba o parayı geri yatırıyor kartına discord çünkü doğrulama diye biliyorum
Bende Öyle Bİliyomda Yatmadı Kardeşimden De Aldık O Yattı Direkt Ama Benimki Yatmadı..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri