Orjinal Windows Alım

ordu1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar orjinal windows alacağımda cimri den baktığımda en uygun siteye yönlendirdi sizce güvenilirmidir

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
arkadaşlar orjinal windows alacağımda cimri den baktığımda en uygun siteye yönlendirdi sizce güvenilirmidir

sitesi fark etmiyor ben hiç birine güvenmiyorum bu dijital lisans olayrına birilerinin laptop pc vs. üzerindeki lisansları alıp satıyorlarmış gibime geliyor.

KS

ordu1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sitesi fark etmiyor ben hiç birine güvenmiyorum bu dijital lisans olayrına birilerinin laptop pc vs. üzerindeki lisansları alıp satıyorlarmış gibime geliyor.
nerden alınabilir microsoft store den alınır mı

EkaaN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Ben böyle bir fiyata daha önce almıstım çalışıyor ama şüpheli gerçekten denemeni tavsye ederim aldıgım site kapanmadan önce gitti gidyordu güvenli siteden alırsan iade etme imkanın var

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
windows un sitesinden orjinal iso dosyasını indir ubs ye yazdır windows u kur sonra lisanlama işleminde satın almaya yönlendiriyor ama pahalıya gelebilir elektronik ürün satan mağazalar da lisans satıyorlar ordan da ala bilirsin.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

liasansondan hem win10 pro hem win11 pro aldım sorunsuz kısa süre içerisinde teslim ettiler WhatsApp üzerinden güvenebilirsin
internette arattığında sonuç çıkmıyorsa satılmamış demektir bunlar vergisiz satıldığı için ucuz binlerce para vermeye gerek yok orijinal haline

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri