Outlook Mail Sorunu

rowz7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben outlook mail adresi açacağım ama alacağım isimde hotmail olarak alınmış sadece outlook ve outlook.com.tr mail alınabiliyor alınmış mailin mesajları veya benimkisi ona gider mi yoksa farklı uzantı mı oluyor aynı isimde hotmail alınmış diğerleri boş

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
''arkadaşlar ben mail adresi açacağım x isimle Hotmail olarak alınmış sadece outlook ve outlook.com.tr olarak alınabiliyor Hotmail olanı almışlar ben x ismi outlook olarak alsam sorun olur mu benim mail mesajlarım veya onunki bana gelir mi ? yani isim aynı sadece outlook olucak Hotmail alınmış''

Yani benimle aynı isimde olan biri hotmail ile e-posta almış,
Ben hotmail den bu yüzden alamıyorum.
Outlock tan alacağım. Outlok tan aldığım bu e posta (kişi ismi diğer kişiyle çakışacak)
Bana gönderilen e- postalar yanlışlıkla bu kişiye mi gider diye soruyorsunuz?

Outlock, veya outlock.com.tr de alsanız saf isim diğeriyle çakışan. Son eklentileri farklı olduğu için ne sizinkinen ona, ne de ondan size gönderi ve gelen e-mail gitmez.

Az önce denedim:
[email protected] alınmış eski bir e postam var.

Çıkış yaptıktan sonra, Login bölümünden
[email protected]
[email protected] ile girmeyi denedim.

Hesap bulunamadı, geçersiz uyarısı veriyor...

Son düzenleme:
KS

rowz7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
''arkadaşlar ben mail adresi açacağım x isimle Hotmail olarak alınmış sadece outlook ve outlook.com.tr olarak alınabiliyor Hotmail olanı almışlar ben x ismi outlook olarak alsam sorun olur mu benim mail mesajlarım veya onunki bana gelir mi ? yani isim aynı sadece outlook olucak Hotmail alınmış''

Yani benimle aynı isimde olan biri hotmail ile e-posta almış,
Ben hotmail den bu yüzden alamıyorum.
Outlock tan alacağım. Outlok tan aldığım bu e posta (kişi ismi diğer kişiyle çakışacak)
Bana gönderilen e- postalar yanlışlıkla bu kişiye mi gider diye soruyorsunuz?

Outlock, veya outlock.com.tr de alsanız saf isim diğeriyle çakışan. Son eklentileri farklı olduğu için ne sizinkinen ona, ne de ondan size gönderi ve gelen e-mail gitmez.

Az önce denedim:

[email protected]

aynen hocam mesela rowz7 ismi Hotmail olarak alınmış kullanılıyor diyelim suan outlook ve outlook.com.tr alabiliyorum outlook olarak alsam mesajları bana gelmez dimi veya benimkisi ona onu öğrenmek istiyorum çünkü uzun süre kullanacağım ilerde sorun olmasın diye merak ettim

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
Sorun çıkmaz:

Az önce denedim:

[email protected]

İsminizi motomot kabul etmiyorsa yani [email protected] (buradaki üç noktalı kısım,, @ dan önceki bölüm)
İsminize birkaç karakter yada rakam ekleyerek te alınabilir.
Örneğin,
Ahmet12
ahmet=
gibi

veya isminiz ve soyisminizi de yazabilirsiniz.
Bunda çakışma daha zor olur.
Ahmet Coşan kişisi diyelim

ahmetcoşan@....
AhmetCoşan@...
gibi

tercih size kalmış....

KS

rowz7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorun çıkmaz:

Az önce denedim:

[email protected]

İsminizi motomot kabul etmiyorsa yani [email protected] (buradaki üç noktalı kısım,, @ dan önceki bölüm)
İsminize birkaç karakter yada rakam ekleyerek te alınabilir.
Örneğin,
Ahmet12
ahmet=
gibi

veya isminiz ve soyisminizi de yazabilirsiniz.
Bunda çakışma daha zor olur.
Ahmet Coşan kişisi diyelim

ahmetcoşan@....
AhmetCoşan@...
gibi

tercih size kalmış....
düz isim alacağım rakam vs eklemek istemiyorum örnek rowz ismi outlook ve outlook.com.tr olarak alabiliyorum sadece Hotmail.com alınmıyor kayıt olunmuş o yüzden merak ettim mesajlarım gider mi vs diye

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri