Yardım Oyun Alacağım Öneriniz Varmı?

bakibey26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Batman Arkham serisi Mount And Blade Warband Witcher 3.
Bunlar çok güzel oyunlar fakat 30 tl vererek gamepasste daha çok oyun oynayabilirsin fifa 23 battelfield serileri dead cells assasins creed gibi oyunlar var

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Gamepass alın bence 1 ay 30 TL

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
2 gün sonra yaz indirimler geliyor o zamanı bekle büyük ihtimalle bu tarz konular açılır ve oyunlar iyi indirimlere gireceği için daha çok öneri yapılabilir

Artac EVRAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
merhaba sistemim imzada yazıyor.
150 tl maksimum bütçe oyun için 5-10tl aşsa bu bütçeyi sıkıntı olmaz küsüratlarda sıkıntı etmez.
Hikaye Oyunu
Bağımlı yapacak oyunlar
veya
simülasyon oyunları olur.
Önerilerinizi bekliyorum.
Car mechanic simulator 18
Asseto corsa
Euro truck simulator 2
Ark survival evoled
Escape the back rooms
Fifa 23
Forza horizon 5
Rainbow six siege
Minecraft

Retron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam Cysis Remastered serisi alabilirsin şuanda indirimde 35 tl felan hemde oyunda Türkçe duplaj var

X to the Z Xzibit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba sistemim imzada yazıyor.
150 tl maksimum bütçe oyun için 5-10tl aşsa bu bütçeyi sıkıntı olmaz küsüratlarda sıkıntı etmez.
Hikaye Oyunu
Bağımlı yapacak oyunlar
veya
simülasyon oyunları olur.
Önerilerinizi bekliyorum.
Rainbow six adamı delirtir bağımlı yapmaz
Oyunda tam olarak 3.200 saatim var 2020 kasım aylarında başladım
Bilgisayarım yetmedi çokça kez işlemci ekran kartı değişimi yaptım, dolandırıldım. Şimdiye kadar min 30 40 kişiyle arkadaş olmuşumdur. Hiçbirinin bana faydası olmadı. Aralarında 2. en iyi oynayan bendim sonrasında kendimi ezdirmemem sebebiyle bıraktılar bizi 2 kişi kaldık kendimi toparladım diğeri de toparlandı daha iyi oynadık. Sonra girdiğimiz rankedlarda rastgele gelen 3 takım arkadaşının gazabına uğrayıp max gold 1 e çıkabildim. Diğer arkadaşta sıkıldı sattı gitti fivem oynuyor. Oyunu Oynayacaksan sadık birisiyle oynaman ve ikinizinde rank atlayabilmeniz için doğru düzgün adam akıllı oynayabilmesi lazım. Mapleri bilmen lazım, silah tepmelerine ve karakterin özelliğine göre eleme yapıp atak ve defanstan 2,3 karakteri cebine atman lazım, yada çok iyi bir sensivity yapıp her silahıda oynayabilirsin. Karakterleri tanıman, karşındaki adamın 9,20 ping senin 70,80 ping oynayıp içinden geçeceklerini bilmen lazım, aimi kafada tutman lazım, trick, rotasyon gerekirse spawnpeek yapıcaksın
Şimdi tek oynuyorum rankeda tövbe ettim. Giriyorum unranked, adam full body sıkıp body peekliyor ama plat,emerald olmuş arkadaşları taşımış, mvp olarak bitiriyorum maçı. Biraz içimi döktüm, demek istediğim takım olmadan hiçbirşey yapamazsın o oyunda. Başka oyunlarla karıştırma derim sana

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
Rainbow six adamı delirtir bağımlı yapmaz
Oyunda tam olarak 3.200 saatim var 2020 kasım aylarında başladım
Bilgisayarım yetmedi çokça kez işlemci ekran kartı değişimi yaptım, dolandırıldım. Şimdiye kadar min 30 40 kişiyle arkadaş olmuşumdur. Hiçbirinin bana faydası olmadı. Aralarında 2. en iyi oynayan bendim sonrasında kendimi ezdirmemem sebebiyle bıraktılar bizi 2 kişi kaldık kendimi toparladım diğeri de toparlandı daha iyi oynadık. Sonra girdiğimiz rankedlarda rastgele gelen 3 takım arkadaşının gazabına uğrayıp max gold 1 e çıkabildim. Diğer arkadaşta sıkıldı sattı gitti fivem oynuyor. Oyunu Oynayacaksan sadık birisiyle oynaman ve ikinizinde rank atlayabilmeniz için doğru düzgün adam akıllı oynayabilmesi lazım. Mapleri bilmen lazım, silah tepmelerine ve karakterin özelliğine göre eleme yapıp atak ve defanstan 2,3 karakteri cebine atman lazım, yada çok iyi bir sensivity yapıp her silahıda oynayabilirsin. Karakterleri tanıman, karşındaki adamın 9,20 ping senin 70,80 ping oynayıp içinden geçeceklerini bilmen lazım, aimi kafada tutman lazım, trick, rotasyon gerekirse spawnpeek yapıcaksın
Şimdi tek oynuyorum rankeda tövbe ettim. Giriyorum unranked, adam full body sıkıp body peekliyor ama plat,emerald olmuş arkadaşları taşımış, mvp olarak bitiriyorum maçı. Biraz içimi döktüm, demek istediğim takım olmadan hiçbirşey yapamazsın o oyunda. Başka oyunlarla karıştırma derim sana
Oynamadan kimse öğrenemez

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri