Öneri Oyun İçi Mouse Önerisi

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama araştırdığıma göre FPS oyunlarında Mouse önemliymiş arkadaşlar, bende yeni bir Mouse almayı karar verdim lakin bu konular da acemi olduğum için ne alacağımı hiç bilmiyorum bana bu konu da yardımcı olur musunuz? Lütfen oynadığım tek bir oyun var o da ''Valorant'' Arkadaşlar.

2.000 TL'yi geçmeyecek şekilde bir Mouse önere bilir misiniz.?

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
924
Nasıldır sence kardeşim önerdiğin mouse.
Bende baktım da şimdi ''Razer DeathAdder V2 Pro'' varmış oyun içi bu da iş görür mü.?
Genel olarak önerilen mouseler bunlar. Ben de pek bilgili değilim genel olarak ekipman konusunda uzman olan insanlardan gördüm.

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Merhaba Arkadaşlar,

Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama araştırdığıma göre FPS oyunlarında Mouse önemliymiş arkadaşlar, bende yeni bir Mouse almayı karar verdim lakin bu konular da acemi olduğum için ne alacağımı hiç bilmiyorum bana bu konu da yardımcı olur musunuz? Lütfen oynadığım tek bir oyun var o da ''Valorant'' Arkadaşlar.

2.000 TL'yi geçmeyecek şekilde bir Mouse önere bilir misiniz.?
Aziz dostum logitech g305 al hero sensörü mevcut çok sağlam ve farkı hissedeceksin tek dezavantaj var oda pilli olması oda duracell takarsan 4 ay full kullanımda anca bitiyor üst seviye kaliteli ve sade nisiy istiyorsan düşünmeden al 1 yıldan fazladır kullanıyorum

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
O benim listemde de vardı. bazı listelerde dünyanın en iyileri arasında da gösteriliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri