Oyun için kulaklık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Axxeque

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyun için kulaklık alacağım. Oynadığım tarzlar genelde FPS rekabetçi. Örn: R6S

Cougar Immersa Pro Ti
Cougar Immersa Ti
Cougar Phontum Essential 

Bu 3 model kulaklık arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. Pro Ti aşırı pahalı geldi. Sizce bu kadar para vermeye gerek var mi diğer kulaklıklara göre. Başka marka tavsiyeniz varsa yazarsanız (James Donkey hariç) memnun olurum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Couger kulaklık ailesi çok tercih edilen bir seri değil alternatif öneride bulunalım size bütçe belirtin yeterli ve kulaklıkta aradığınız önemli bir özellik var mı belirtin. Örneğin kulak padleri geniş iri olsun yada kafa bandı olmasın. Veyahut 7.1 değil Stereo olsun gibi gibi şeyleri belirtin.

KS

Axxeque

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ugur.gozaydin' Alıntı:
Couger kulaklık ailesi çok tercih edilen bir seri değil alternatif öneride bulunalım size bütçe belirtin yeterli ve kulaklıkta aradığınız önemli bir özellik var mı belirtin. Örneğin kulak padleri geniş iri olsun yada kafa bandı olmasın. Veyahut 7.1 değil Stereo olsun gibi gibi şeyleri belirtin.

Bütçe 500TL. Kulak padleri geniş ve iri olursa iyi olur. Kafa bandı ve 7.1 özellikleri benim için önemli değil kısacası farketmez.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Biraz bakıp bütçeye en iyi alternatifleri önerelim size. Bekleteceğim biraz.

7.1 Öneriler;
  1. ASUS TUF Gaming H3 - 299 TL
  2. SteelSeries Arctis 3 2019 Edition - 369 TL
  3. James Donkey 008 - 399 TL
  4. HyperX Cloud II - 529 TL
  5. Corsair HS60 PRO - 569 TL
  6. MSI Immerse GH50 RGB + Titreşimli + Ayrılabilir Mikrofonlu - 586,80 TL
Stereo Öneriler;
  1. Corsair HS50 Pro - 429 TL
  2. Razer Kraken Tournament Edition - 499 TL
  3. HyperX Cloud Alpha - 549 TL
  4. Gigabyte Aorus H5 - 499,38 TL
7.1 önerilerden ben 3 ürün arasından tercih yapardım. 1. MSI GH50 2. ASUS TUF H3  ve 3. James Donkey 008 arasında kalırdım ve eğer çıkabilirsem MSI alırdım yok çıkamazsan ASUS alırdım eğer oda olmazsa James Donker 008 alırdım. SteelSeries ürünler bana hitap etmiyor HyperX Cloud 2 artık eski sayılır ve Corsair ürünlerinde tasarımlarını sevmiyorum. Kendim için böyle düşünüyorum tabi siz ne düşünürsünüz bilemem.

Stere ürünlerden kesinlikle hepsi kaliteli ürünler. Ben ne alırdım diye sorarsanız ben Aorus H5 yada Razer alırdım.

DarkLords

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uğur Bey,bende Corsair Hs 50,Asus tuf gaming H3,Corsair Hs 50,Hyper x cloud silver VE Razer kraken x arasında kaldım.Ben oyunlarda ses kasmak ve müzik için kulaklık bakıyorum,sizce hangisini almalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri