Oyun Için Wifi Adaptörü Hangisi Alınmalı?

pars335pars335

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, yeni masaüstü pc aldık, wifi adaptörü almamız gerekli

PCIe mi yoksa USB bağlantılı mı almalıyız

düşündüğüm modeller şunlar

PCIe olanlar:

USB olanlar ise şunlar:

hangisini almalıyım oyunlarda ping ve bağlantı sorunları olmaması için , teşekkürler.

ana kartım gigabyte A520MK V2

barisklz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben

PCIe olanlar:

USB olanlar ise şunlar:

hangisini almalıyım oyunlarda ping ve bağlantı sorunları olmaması için , teşekkürler.

Bende arıyorum büyük ihtimal pcie alcam

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600

PCIe olanlar:

USB olanlar ise şunlar:

Evdeki router bu aletler kadar kaliteli değilse ekstra bir artısı olmaz bu kadar para vermenin. Aşağıdaki ürün baya kullanılıyor ve fiyatına göre işini fazlasıyla yapıyor, bu kadar verilmeden önce denenebilir. Evin elektrik tesisatı iyiyse powerline adaptör alınır bu fiyatlara.

barisklz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evdeki router bu aletler kadar kaliteli değilse ekstra bir artısı olmaz bu kadar para vermenin. Aşağıdaki ürün baya kullanılıyor ve fiyatına göre işini fazlasıyla yapıyor, bu kadar verilmeden önce denenebilir. Evin elektrik tesisatı iyiyse powerline adaptör alınır bu fiyatlara.
Hocam ısınıyor diyorlar ama doğrumu

KS

pars335pars335

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba

ben de çok para vermek istemem ama çocuk oyun oynayacak ping ve lag sorunu olursa aldığımız PC bi işe yaramamış olur, kablo çekmek de pek istemiyoruz, bilemedim tabi, bir de mesh sistmeler var onlar da 2500 tl ye var 2 tane parçası olan mercusys acaba ondan mı alsam

ya da menzil genişletici felan

çok kafam karıştı

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
merhaba

ben de çok para vermek istemem ama çocuk oyun oynayacak ping ve lag sorunu olursa aldığımız PC bi işe yaramamış olur, kablo çekmek de pek istemiyoruz, bilemedim tabi, bir de mesh sistmeler var onlar da 2500 tl ye var 2 tane parçası olan mercusys acaba ondan mı alsam

ya da menzil genişletici felan

çok kafam karıştı
Modeme çok uzak değilseniz, iyi sayılır bir cep telefonu ile bilgisayarın olduğu yerden hız testi yaptığınız da 100mbps internetiniz varsa, 60-70 görüyorsanız, odaya gelen sinyal iyiyse bu attığım usb telefonunuzdan daha iyi çeker. Mesh sistemleri hiç kullanmadım, deneyimim yok. Powerline adaptör bakabilirsiniz eğer odaya gelen sinyal kötüyse ve evinizin elektrik tesisatı iyiyse. Bende de var bu aletlerden, faydalı cihazlar. Evdeki her prizden ethernet çıkışı alabiliyorsunuz. Sadece ilk aldığımı sıfır aldım, gerisini ikinci el aldım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri