Soru Oyun İndirdim Virüs Bulaşmış Mıdır?

kadircc57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler geçen gün yapmaz olaydım ama şeytana uydum oyun indirmek istedim ama onun haricinde bilmediğim 2 tane daha uygulama indi bende sildim ama hayla tedirginim ne yapmam gerek virüs olup olmadığını nasıl anlarım kısa yoldan ve bana güvenilir bir antivirüs programı söyler misiniz indirmek istiyorum ama nereden indiricegimi soylerseniz

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
Defender ile tarat artık çoğu virüsü tespit ediyor.

Ama ben olsam format atardım 5 dakika sürüyo zaten :D

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Beyler geçen gün yapmaz olaydım ama şeytana uydum oyun indirmek istedim ama onun haricinde bilmediğim 2 tane daha uygulama indi bende sildim ama hayla tedirginim ne yapmam gerek virüs olup olmadığını nasıl anlarım kısa yoldan ve bana güvenilir bir antivirüs programı söyler misiniz indirmek istiyorum ama nereden indiricegimi soylerseniz
Nereden indirdiğin önemli ama ne olursa olsun içine korsan yazılım atılmış olabilir.
kaspersky deneye bilirsin ama arkadaşında dediği gibi temiz bir format en garantisi.

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Torrentten indirmişsen bu adamlar enayi değil, beleşe otun vermiyorlar yanınada bir iki tane virus sıkıştırıyorlar.

ümit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bende indirdim boşta işlemci sıcaklıgım yükselmeye başladı oyunlardada format attım düzeldi bidaha asla crack li oyun indirmem

KS

kadircc57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Torrentten indirmişsen bu adamlar enayi değil, beleşe otun vermiyorlar yanınada bir iki tane virus sıkıştırıyorlar.
Evet oradan indirmeye çalıştim dediğin gibi 2 tane bilmediğim uygulama indi bende sildim ama

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Evet oradan indirmeye çalıştim dediğin gibi 2 tane bilmediğim uygulama indi bende sildim ama
Silmen bazen işe yarayamayabiliyor bir temiz kurulum yapsan kafan rahat olur. Gecen bir arkadaşın pc ye baktım full torren kullanıyor içinde envai ceşit virus çıktı. Arka planda kazım yapan bilgisayarı sömüren yazılımlar.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
Bulaşmış olma ihtimali var. Bu süreçte online bankacılık gibi önemli sitelere giriş yapmayın bilgisayarınızdan.

Eset Nod32 veya Kaspersky indirip tam tarama yaptırın.

KS

kadircc57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bulaşmış olma ihtimali var. Bu süreçte online bankacılık gibi önemli sitelere giriş yapmayın bilgisayarınızdan.

Eset Nod32 veya Kaspersky indirip tam tarama yaptırın.
Ben PC üzerinden sagdecene oyun ve video flim tarzı işlemler yapıyorum dediğiniz gibi banka tarzı işlemler yapmiyorum dediğiniz uygulumalar güvenilir dimi akşam indirip bakicam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri