OYUN KAPANMA SORUNU

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,Rainbow'da maç esnasında iken oyunum bir kaç saniye donuyor ekran kararıyor arka planda hafif silinik ve siyah olarak gözüküyor,kapandıktan sonra da herhangi bir şekilde crash sorunu vs vermiyor bunun sebebi nedir ? Nasıl bu sorunu çözebilirim yardımcı olursanız teşekkürler (Steam dosyaları doğruladım)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Sistemsel bir sorun olabilir yada direkt oyun odaklı bir sorun. Önce bu sorunu başka oyunlarda yaşıyor musunuz bunu kontrol edin ki sorunun oyun kaynaklı mı sistem odaklı mı odluğunu anlayalım.

Ayrıca diğer konunuzdaki sistem kapanması sorunuzun önerdiğim testlerini yapın. O konuyu kapatıyorum 2 ayrı yerden ilerlememek için.

KS

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Sistemsel bir sorun olabilir yada direkt oyun odaklı bir sorun. Önce bu sorunu başka oyunlarda yaşıyor musunuz bunu kontrol edin ki sorunun oyun kaynaklı mı sistem odaklı mı odluğunu anlayalım.

Ayrıca diğer konunuzdaki sistem kapanması sorunuzun önerdiğim testlerini yapın. O konuyu kapatıyorum 2 ayrı yerden ilerlememek için.

Tamamdır.farklı oyunlara girip deneyeceğim sonuçlarını bu kanal üzerinden ileteceğim

Testleri gerceklestirdim sadece rainbowda kapaniyor simdilik farkli oyunlarda kapanmadi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Oyun odaklı bir sorun olabilir. Peki denediğiniz oyunlar Rainbow oyunundaki gibi grafikleri iyi oyunlar mıydı? Yani sistemi aynı derecede zorlayan bir oyun denemediyseniz basit bir oyun denediyseniz doğru sonuç alamazsınız.

KS

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Oyun odaklı bir sorun olabilir. Peki denediğiniz oyunlar Rainbow oyunundaki gibi grafikleri iyi oyunlar mıydı? Yani sistemi aynı derecede zorlayan bir oyun denemediyseniz basit bir oyun denediyseniz doğru sonuç alamazsınız.

Evet pubg ve gta5 te denedim.Rainbowda kapandığı süre kadar diğer oyunlarda oynadım tık yok

KS

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ne dersiniz hocam şimdi her oyun bir süreden sonra direkt kapanıyor ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri