Soru Oyun Önerisi

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar Steam ya da diğer platformlarda oynadığınız hem eğlenceli, saran hem de ücretsiz oyun öneriniz var mı?

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
(Apex, cs, Warzone falan bunları geçiyorum)
Brawlhalla ücretsiz olarak güzel bir alternatif.
Unturned de single player survival bir yere kadar sarıyor ondan sonra Steam atölyesinden modlayarak baya güzel hale getirebiliyorsun (Mustang ile piyasa yapıyordum en son). Atolyedeki mapler falan da baya iyi. Readmin ile falan server açıp agalarınla da oynayabilirsin modlu/modsuz.
War Thunder zaten banko. Bu kadar sağlam grafikli bir oyunun f2p olması lütuf gibi.
Ucuz oyunlar yada artık satılmayan malum oyunlar deseydin daha çok şey sayardım.

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Onlar da olur bir dönemin efsaneleri de nostaljik bir duyguyla oynanabilir.

NFS Undergraund 2 + Olympic imports mod + GameTest in elinden geçen remaster versiyonu : Linkini paylaşamam ama bilindik bir türk sitede var. Grafikler bi tık daha iyi versiyonu. oi mod da oyuna bazı ikonik araçları ekliyor. İlk başta modu kurması gıcık edebilir sondan bi önceki sürümünü kur. Geçenlerde oynadım ve hiç fena değildi.
NFS Carbon + Battle Royale mod (Hayır oyunu PUBG ye çevirmiyor) : Modun adı BattleRoyale. Kurması baya basit sayılır. Carbonun orjinalindeki sıkıcı ve aceleye gelmiş özelliklerini törpüleyip cidden hakkını veren bir mod. Yeni yarış rotaları, arabalar ve modifiye parçaları ekliyor. Bundan sonra Carbon oynanacaksa mutlaka bu mod kurularak oynanmalı NET! Kariyer modunu da acayip değiştiriyor.
PAYDAY 2 : Bazen indirimlerde cips fiyatına geliyor (Bi ara beleş verilmişti 600+ saat gömdüm) eğer şanslıysan DLC ler ile de indirime girdiği oluyor. İçerik bolluğu, multiplayer, RPG öğeleri falan var seni tutarsa ve sende doğru şekilde oynarsan müptelası olursun.
FORZA HORİZON 5 : Alakasız duruyor ancak FH6 nın duyurulması beklendiğinden indirimlerde fiyatı aşırı iniyor.
THE CREW 2 : Epic Games bazen en dolu versiyonunu acayip sağlam indirime sokuyor + yılbaşı kuponları gibi bir şey de varsa mis. Mekanikler FH5 kadar iyi değil ancak İçerik bolluğu çok fazla.
HADES : Bazen 1. bazen 2. oyun çok sağlam indirimde oluyor. İki platforma da bak sontrack ile alırsan daha ucuza gelmesi gibi bir olay görmüştüm. Başına oturduğunda " 1 el daha" diyerek 4 saat geçirdiğimi hatırlıyorum.

KS

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Çok zengin detaylı bir paylaşım olmuş eline sağlık hocam çok teşekkür ederim 😊

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
Merhaba arkadaşlar Steam ya da diğer platformlarda oynadığınız hem eğlenceli, saran hem de ücretsiz oyun öneriniz var mı?
1 ay içinde tek abonelikle gayet kaliteli 6-7 oyuna erişebileceğin için xbox game pass almanı öneririm.
İçinde dediğim gibi gayet yüksek seviyeli zaman geçirmelik 6-7 oyun var.

Onun haricinden ücretsiz olarak
Fps oyunu seviyorsan ve eğlence olsun içinde istiyorsan Paladins deneyebilirsin steamdan.

KS

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
1 ay içinde tek abonelikle gayet kaliteli 6-7 oyuna erişebileceğin için xbox game pass almanı öneririm.
İçinde dediğim gibi gayet yüksek seviyeli zaman geçirmelik 6-7 oyun var.

Onun haricinden ücretsiz olarak
Fps oyunu seviyorsan ve eğlence olsun içinde istiyorsan Paladins deneyebilirsin steamdan.
Aktif bir game pass hesabım var ama içerikleri göremedim nerden bakabilirim?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri